Wpis z mikrobloga

@Maxmen17: ja dzwoniłem na infolinię ubezpieczyciela i przekazałem nowy numer telefonicznie. Za chwilę miałem poprawiony świstek, ten z informacją o ubezpieczeniu, na mailu.
@Maxmen17: nawet jak się nie zgłosisz to mogą zrobić rekalkulację składki i będziesz musiał dopłacić a tak jest szansa że firma nie rekalkuluje i zostaniesz na tej opłaconej polisie
@Maxmen17: jeśli możesz to zarejestruj samochód na kogoś innego np. ojca. jeśli się boi że w coś uderzysz to ochrona składek tam to chyba 4 dyszki. Mam 21 lat i 3 lata prawko, na moje 1.9tdi #!$%@? mi taką składkę że zapomniałbym już jak się jeździ samochodem

@Maxmen17: ze 2k luźno, mfind.pl polecam ci żebyś sobie sprawdził ile powinieneś zapłacić. jeśli chcesz nie przez internet zamawiać polisę to i tak skalkuluj tutaj. będąc w pzu poweidziałem, że bodajże axa wyliczyło mi kilka stówek taniej, to zgodzili się praktycznie wyrównać stawkę do najlepszej

@puzno: 2k to jeszcze nie dużo, myslalem, że ze 4.
Najbardziej mi zależy, żeby teraz mi jakiejś chorej rekalkulacji nie dowalili, po grudniu już mogę kupić na siebie za 2k.
@Maxmen17: nie pamiętam ile, rzuciłem losowo te 2k. bo to na pewno minimum by było. przelicz na tym mfind i zobacz. naprawdę zarejestruj na kogoś innego. nie opłaca się przed 25 rokiem życia rejestrować samochodu na siebie.