Wpis z mikrobloga

Mirki miał ktoś może styczność ze sklepem internetowym dealstore.pl? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tym sklepie. Ich fanpage ma zawrotną liczbę 59 fanów. Ceny mają naprawdę okazyjne ale za dużo jest tu znaków zapytania :/
#zakupyinternetowe #sklepyinternetowe
  • 56
  • Odpowiedz
@Marzenak21: Jasne, dam znać. A u Ciebie jak wpisujesz numer przesyłki na stronie pocztex nie wyświetla nic?
W ogóle dziwnie to mają, ja na stronie dealstore w rubryce „przesyłka” dalej mam puste pole, zero info o przesyłce. Dopiero po kontakcie mailowym podali mi numer przewozowy. Z info na stronie Pocztexu wynika, że już od kilku dni jest przesyłka do odbioru, a awizo oczywiście w skrzynce brak...
Oby faktycznie była:)
  • Odpowiedz
DEALSTORE.PL to naciągacze. Tak samo zamówiłem telefon bez większego zastanowienia i jak tylko dowiedziałem się że towar jest wysyłany z singapuru to anulowalem moje zamówienie. W rozmowie telefonicznej poinformowano mnie że dostanę zwrot na konto. Okazało się że należna mi kwota została pomniejszona o słone koszty manipulacyjne związane niewiadomo z czym. Jak się potem okazało istnieje taki zapis w regulaminie. Dało mi to nauczkę na przyszłość i nie sądzę że jest szansa
  • Odpowiedz
Pytałem na fb czy moje zamówienia jest aktualne. Dostałem odpowiedz ze tak. Napisałem maila czy jeszcze czekać czy juz zgłaszać na policję. Dostałem meila ze niestety moja paczka została zawrócona do dostawcy mampodac nr konta i pieniądze zostaną zwróconej w ciągu 14 dni. Zobaczymy...
  • Odpowiedz
@Marzenak21: Jak Twoja przesyłka? Ja swoją odebrałam na poczcie, faktycznie był telefon, model, kolor jak najbardziej w porządku. Porządnie zapakowany, wizualnie też jak najbardziej ok (zero rysek), jedyne do czego można się przyczepić, to że nie był to fabrycznie nowy telefon, pudełko nie było zafoliowane, a telefon był wcześniej włączany i skonfigurowany... Kondycja baterii to 91%. Ale najważniejsze, że dotarł. Mam nadzieję, że telefony dotrą zarówno do Ciebie, jak i do
  • Odpowiedz
Bardzo dziękuję za informację. Faktycznie to prawda- najwazniejsze ze dotarl. Ale czy my wszyscy powinnismy miec tyle obaw!!! Reklamuja sie jako rzetelna firma. Niestety nic wspolnego z rzetelnoscia nie mają.Czekam dalej....
  • Odpowiedz
Cześć, odzywam się ponownie.

Po wymianie e-maili oraz kilku rozmowach na funpage na FB, sklep zgodził się anulować zamówienie i oddać pieniążki. Strona internetowa zniknęła i najedliśmy się trochę strachu, nie mniej uważam że zostałem wprowadzony w błąd co do terminu realizacji zamówienia i możliwości dodatkowych opłat. Co innego strona internetowa, co innego regulamin. Gdybym chciał zamówić telefon z chin to bym sobie poradził w inny sposób.

Spółka jest zarejestrowana w Anglii
  • Odpowiedz
Witam!
Ja miałem do czynienia ze "sklepem internetowym" dealstore.pl gorąco NIE POLECAM! To po prostu oszuści! Swoją sprawę już zgłosiłem na policję! I radzę wszystkim też tak zrobić! Wszystkie zasady sprzedaży które obowiązują sklepy w tym przypadku zostały złamane! telefon wprawdzie do mnie dotarł po miesiącu ale okazało się że to Ja sam sobie go zamówiłem w Szanghaju! Po drodze przesyłka została oclona za co musiałem dodatkowo zapłacić przy odbiorze. Jak już
  • Odpowiedz
Cześć, jestem właśnie w sporze z tym pseudo sklepem. Cwaniaki jakich mało. Na razie doprowadziłem do zakończenia ich współpracy z Pay-u. Chciałbym ten temat dalej pociągnąć. Wprowadzają konsumenta w błąd. Nic co deklarują na stronie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Po reklamacji odsyłają do regulaminu w którym nie ma ani słowa, że są jedynie pośrednikiem w sprzedaży (zapewne ciągną towar z Chin).
Dodatkowo po przejrzeniu sieci - szkoda że wcześniej nie miałem
  • Odpowiedz
kolejna ciekawostka.... niby firma z wieloletnim doświadczeniem........ sprawdziłem..... no i nie jest tak jak napisali :-)

NAZWA DOMENY: dealstore.pl
typ abonenta: organizacja
serwery nazw: ns1.dcsaas.net.
ns2.dcsaas.net.
utworzona: 2018.04.11 09:24:19
ostatnia modyfikacja: 2018.07.06 23:20:01
koniec okresu rozliczeniowego: 2019.04.11 09:24:19

opcja: brak

dnssec: brak

ABONENT:
firma: Coolphones LTD
ulica: 220c Blythe Road
miasto: W14 0HH London
lokalizacja: UK
ostatnia modyfikacja: 2018.04.13

REJESTRATOR:
home.pl S.A.
ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin
Polska/Poland
+48.914325555
+48.504502500
https://home.pl/kontakt
  • Odpowiedz
https://e-udanezakupy.pl - ta sama londyńska firma i też super tanie telefony. Po złożeniu zamówienia na stronie
pojawił się adres Grójecka 87 w Warszawie, gdzie GoogleStreet pokazuje siedzibę banku ING. Na maila natomiast przyszedł adres Poznańska 231/11c 00-680 Warszawa gdzie takie adres nie istnieje. Dobrze, że złożone zamówienie nie zostało przeze mnie opłacone zanim nie przeczytałem opinii na mirko.
  • Odpowiedz
Ja również denerwowałam się,że telefon tak długo nie przychodzi ale kontakt ze sklepem był , otrzymałam nr przewozowy i po miesiącu dotarł. Co prawda przesyłka przeszła przez celników i musiałam opłacić podatek ale w miarę pozytywnie dogadałam się ze sklepem. Telefon był bardzo starannie zapakowany, zawierał wszystko co powinien zawierać, a nawet więcej bo było również szkło hartowane. Na telefonie wszystkie folie i brak jakichkolwiek oznak używania. Został od początku zarejestrowany, pobrał
  • Odpowiedz
@TheCold:
@TheCold: cześć,
Może chciałbyś się dołączyć do jakiegoś zbiorowego zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa? Ja dostałam telefon, ale jak show okazało po rozmowie z samsungiem, nie jest on nowy (2016) jak zapewniali w sklepi, a do tego wyprodukowany na rynek amerykański co powoduje że zasięg mam koszmarny.
Składam zawiadomienie do prokuratury i szukam ludzi którzy również mieli z nimi przeboje
  • Odpowiedz
@TheCold: działamy razem? Złożyłam skargę do europejskiego centrum konsumenta. Co dalej? Kontaktowałam się ze znajomym policjantem mówi że to prawo cywilne i tylko kontakt z rzecznikami praw konsumenta
  • Odpowiedz
Cześć, o tym Europejskim Centrum nie pomyślałem w sumie :) też tam wyślę odpowiednie zawiadomienie. Na razie z tego co słyszałem, to Dotpay po jakiejś skardze zakończył z nimi współpracę - też chciałem im zasugerować, że mają bandę złodziei ale już po ptakach :-D ktoś mnie uprzedził. Ja ich jeszcze podwaliłem do rejestratora domeny, a na pseudo sklep mediamarekt24 napuściłem nasz oryginalny mediamarkt (w wielu aspektach jadą na ich marce) :-)
Jeszcze
  • Odpowiedz