Wpis z mikrobloga

@Shap3: Ja to się czaiłem na Samsunga Galaxy Note 5 za 999zł. Niby nówka 2 lata gwarancji do tego ta cena. Jednak to bez jaj jakiś sklep widmo. Wolę nie ryzykować. W każdym bądź razie dzięki za info.
@Ryo: Boje sie ze utopilem pieniadze. Kupilem telefon 5 lipca i do dzisiaj go nie otrzymalem a jest dzisiaj 20 lipca. Mam nadzieje ze to nie jest firma krzak i przesylka dojdzie.
Kontakt z serwisem byl do wczoraj.
Podobno mam czekac na dostawe.
Drugi raz nie kupilbym nic w tym sklepie zwlaszcza ze czuje sie oszukany - wysylka w 24 godziny to pierwsze klamstwo.
Oby wszystko zakonczylo sie pozytywnie.
też tam kupiłem, teoretycznie jest szansa, że telefony idą z azji i przesyłka tyle trwa. tak twierdzą sprzedawcy. sklep ewidentnie nastwiony na sprzedaż nieświdomym/naiwnym klientom. napisałem już o uokik i narazie czekam daje im 3 tygodnie od wpłaty.
Witam. Tez dalem sie wkrecic na super telefon w super cenie. Panowie onsight99 oraz Ryo skontaktujcie sie ze mna moj mail mariounia@wp.pl sprobujemy razem z tego wyjsc moze wlasnie napiszemy razem do uokik
Yo, zakupilem telefon niecale 2 tygodnie temu. Ponoc fon przychodzi od 10-14 dni roboczych, a pisali mi, ze to leci z Singapuru. Jesli dostane telefon dam znac.
Sluchajcie zmienili sobie regulamin.ja mam dowod na to ze dostawa ma byc w ciagu 20 a nie 40 dni . Zglosilam reklamacje. Piszcie dzwoncie
Nie maja prawa bez poinformowania zmienic czasu dostwy. Moze zadzialamy cos wspolnie ?
Witam, u mnie ten sam problem, chłopak zamówił telefon dokładnie w tym samym dniu, co @krzysztof-krysiak (5 lipca), czyli upłynęło już 20 dni roboczych i do dnia dzisiejszego telefonu nie ma, od dawna status przesyłki „wysłane”, pytanie skąd? Z Singapuru?
Próbowałam się dodzwonić, jeszcze 2 tygodnie temu, odbierali, a dziś automat i rozłączanie. Planuję poczekać te kolejne 20 dni roboczych...
Ale absolutnie nie polecam zakupów w tym sklepie!
Cześć, 29 lipca kupiłem telefon w sklepie marka-24.pl . Mea culpa, zawsze sprawdzam opinie i szukam czy sklep jest wiarygodny. Tym razem bylem zmeczony po ciezkim dniu, reklama w google, platnosc przez payU.. strona wygladała profesjonalnie, odklikałem regulamin ..

1szego sierpnia, po braku zmian w statusie zamowienia, (mieli wysylac nastepenego dnia) wszedłem w regulamin ( wiem ze powinienem to zrobic przed zakupem). I było, że towar z zagranicy, ze czas realizacji 2-40
Witam. W Dealsore kupiłam telefon 5 lipca. Również jak wielu z Was jeszcze do mnie nie dotarł. Dzisiaj mamy 6 sierpnia, a właściciel tylko mi cierpliwie każe czekać i zapewnia, ze towar niebawem dojdzie. Na stronie sklepu przy zamówieniu mam nr przewozowy, po wpisaniu otrzymałam informację treści "Nie znaleziono Twojego numeru. Możliwe, że nie ma go w systemie przewoźnika". Załamałam się
@Marzenak21: Jasne, dam znać. A u Ciebie jak wpisujesz numer przesyłki na stronie pocztex nie wyświetla nic?
W ogóle dziwnie to mają, ja na stronie dealstore w rubryce „przesyłka” dalej mam puste pole, zero info o przesyłce. Dopiero po kontakcie mailowym podali mi numer przewozowy. Z info na stronie Pocztexu wynika, że już od kilku dni jest przesyłka do odbioru, a awizo oczywiście w skrzynce brak...
Oby faktycznie była:)
DEALSTORE.PL to naciągacze. Tak samo zamówiłem telefon bez większego zastanowienia i jak tylko dowiedziałem się że towar jest wysyłany z singapuru to anulowalem moje zamówienie. W rozmowie telefonicznej poinformowano mnie że dostanę zwrot na konto. Okazało się że należna mi kwota została pomniejszona o słone koszty manipulacyjne związane niewiadomo z czym. Jak się potem okazało istnieje taki zapis w regulaminie. Dało mi to nauczkę na przyszłość i nie sądzę że jest szansa
Pytałem na fb czy moje zamówienia jest aktualne. Dostałem odpowiedz ze tak. Napisałem maila czy jeszcze czekać czy juz zgłaszać na policję. Dostałem meila ze niestety moja paczka została zawrócona do dostawcy mampodac nr konta i pieniądze zostaną zwróconej w ciągu 14 dni. Zobaczymy...
@Marzenak21: Jak Twoja przesyłka? Ja swoją odebrałam na poczcie, faktycznie był telefon, model, kolor jak najbardziej w porządku. Porządnie zapakowany, wizualnie też jak najbardziej ok (zero rysek), jedyne do czego można się przyczepić, to że nie był to fabrycznie nowy telefon, pudełko nie było zafoliowane, a telefon był wcześniej włączany i skonfigurowany... Kondycja baterii to 91%. Ale najważniejsze, że dotarł. Mam nadzieję, że telefony dotrą zarówno do Ciebie, jak i do
Bardzo dziękuję za informację. Faktycznie to prawda- najwazniejsze ze dotarl. Ale czy my wszyscy powinnismy miec tyle obaw!!! Reklamuja sie jako rzetelna firma. Niestety nic wspolnego z rzetelnoscia nie mają.Czekam dalej....
Cześć, odzywam się ponownie.

Po wymianie e-maili oraz kilku rozmowach na funpage na FB, sklep zgodził się anulować zamówienie i oddać pieniążki. Strona internetowa zniknęła i najedliśmy się trochę strachu, nie mniej uważam że zostałem wprowadzony w błąd co do terminu realizacji zamówienia i możliwości dodatkowych opłat. Co innego strona internetowa, co innego regulamin. Gdybym chciał zamówić telefon z chin to bym sobie poradził w inny sposób.

Spółka jest zarejestrowana w Anglii
Witam!
Ja miałem do czynienia ze "sklepem internetowym" dealstore.pl gorąco NIE POLECAM! To po prostu oszuści! Swoją sprawę już zgłosiłem na policję! I radzę wszystkim też tak zrobić! Wszystkie zasady sprzedaży które obowiązują sklepy w tym przypadku zostały złamane! telefon wprawdzie do mnie dotarł po miesiącu ale okazało się że to Ja sam sobie go zamówiłem w Szanghaju! Po drodze przesyłka została oclona za co musiałem dodatkowo zapłacić przy odbiorze. Jak już
Cześć, jestem właśnie w sporze z tym pseudo sklepem. Cwaniaki jakich mało. Na razie doprowadziłem do zakończenia ich współpracy z Pay-u. Chciałbym ten temat dalej pociągnąć. Wprowadzają konsumenta w błąd. Nic co deklarują na stronie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Po reklamacji odsyłają do regulaminu w którym nie ma ani słowa, że są jedynie pośrednikiem w sprzedaży (zapewne ciągną towar z Chin).
Dodatkowo po przejrzeniu sieci - szkoda że wcześniej nie miałem
kolejna ciekawostka.... niby firma z wieloletnim doświadczeniem........ sprawdziłem..... no i nie jest tak jak napisali :-)

NAZWA DOMENY: dealstore.pl
typ abonenta: organizacja
serwery nazw: ns1.dcsaas.net.
ns2.dcsaas.net.
utworzona: 2018.04.11 09:24:19
ostatnia modyfikacja: 2018.07.06 23:20:01
koniec okresu rozliczeniowego: 2019.04.11 09:24:19

opcja: brak

dnssec: brak

ABONENT:
firma: Coolphones LTD
ulica: 220c Blythe Road
miasto: W14 0HH London
lokalizacja: UK
ostatnia modyfikacja: 2018.04.13

REJESTRATOR:
home.pl S.A.
ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin
Polska/Poland
+48.914325555
+48.504502500
https://home.pl/kontakt
https://e-udanezakupy.pl - ta sama londyńska firma i też super tanie telefony. Po złożeniu zamówienia na stronie
pojawił się adres Grójecka 87 w Warszawie, gdzie GoogleStreet pokazuje siedzibę banku ING. Na maila natomiast przyszedł adres Poznańska 231/11c 00-680 Warszawa gdzie takie adres nie istnieje. Dobrze, że złożone zamówienie nie zostało przeze mnie opłacone zanim nie przeczytałem opinii na mirko.
Ja również denerwowałam się,że telefon tak długo nie przychodzi ale kontakt ze sklepem był , otrzymałam nr przewozowy i po miesiącu dotarł. Co prawda przesyłka przeszła przez celników i musiałam opłacić podatek ale w miarę pozytywnie dogadałam się ze sklepem. Telefon był bardzo starannie zapakowany, zawierał wszystko co powinien zawierać, a nawet więcej bo było również szkło hartowane. Na telefonie wszystkie folie i brak jakichkolwiek oznak używania. Został od początku zarejestrowany, pobrał
@TheCold:
@TheCold: cześć,
Może chciałbyś się dołączyć do jakiegoś zbiorowego zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa? Ja dostałam telefon, ale jak show okazało po rozmowie z samsungiem, nie jest on nowy (2016) jak zapewniali w sklepi, a do tego wyprodukowany na rynek amerykański co powoduje że zasięg mam koszmarny.
Składam zawiadomienie do prokuratury i szukam ludzi którzy również mieli z nimi przeboje
Cześć, o tym Europejskim Centrum nie pomyślałem w sumie :) też tam wyślę odpowiednie zawiadomienie. Na razie z tego co słyszałem, to Dotpay po jakiejś skardze zakończył z nimi współpracę - też chciałem im zasugerować, że mają bandę złodziei ale już po ptakach :-D ktoś mnie uprzedził. Ja ich jeszcze podwaliłem do rejestratora domeny, a na pseudo sklep mediamarekt24 napuściłem nasz oryginalny mediamarkt (w wielu aspektach jadą na ich marce) :-)
Jeszcze
Siema jak mówiłem tak wróciłem ;) Widzę, że coraz więcej ludzi poszkodowanych. Dobra i zła wiadomość, telefon doszedł cały, ale brakowało mi usb connector do Samsunga w paczce oraz trzeba było dopłacić 300 zł za cło. Więc te ceny okazyjne wyszły dla mnie na zero. W skrócie dostałem nauczkę, że nie patrzy się na okładkę. Gdy już zamówiłem telefon parę dni później zobaczyłem ten artykuł i żałowałem. Lepiej dopłacić te 200-300 zł
zakup iphona na stronie 4 lipiec - po miesiącu informacja, że przesyłki nie będzie - 29 sierpnia pieniądze z powrotem na koncie. taka przygoda z dealstore
@Ryo: Tragedia. Przestrzegam wszystkich. Telefon otrzymaliśmy po 2 m-cach - używany !!!!!!, nie zapakowany fabrycznie z wydajnością baterii 80 %. Oszuści, KŁAMCY i NACIĄGACZE !!! Mało tego trzeba zapłacić podatek VAT 23 % od ceny zakupu w Urzędzie celnym - 435 zł. !!!. Tam trafia przesyłka z Singapuru. Więc cena prawie jak za nowy. Uważajcie wszyscy !!! Utrudniony bardzo kontakt - bzdura o infolinii. Tylko raz ktoś odebrał i był bardzo
@TheCold: co słychać w sprawie ? Jak zrobić odstąpienie, proszę napisz szczegółowo ! Jak z nimi rozmawiać.
Mnie spotkało to samo, tyle że telefon po 2 miesiącach otrzymaliśmy i na dodatek używany. Też jakaś gwarancja wypisana ręcznie. Brak paragonu. Na jaki adres odsyłałeś i w jaki sposób . Proszę napisz. Dziękuję.
Dzień Dobry,

Nie rozumiemy całej sytuacji. Sklep cały czas działa, maile są odpisywane, telefony odbierane, przelewy wykonywane. Jeśli mimo to ktoś czuje się nieodpowiednio potraktowany bardzo prosimy o kontakt mailowy(kontakt@dealstore.pl) rozwiążemy każdą sytuację. W żadnym wypadku nie próbowaliśmy nikogo oszukać, wprowadzić w błąd.
mam nadzieję, że jak najszybciej powstaną konkretne prawne regulacje hamujące działalność takich *"pośredników"* jak *e-udanezakupy.pl*

- witryna udaje sklep internetowy, a defacto tylko pośredniczy w zakupie

- podana cena jest ceną netto, co nie jest wyraźnie zaznaczone przy cenie

- oprócz podatku VAT należy liczyć się z dodatkowami opłatami, takimi jak cło oraz przy zwrocie/reklamacji koszt przesyłki do Chin czy Singapuru oraz przy zwrocie utratę części pieniedzy, gdyż pośrednik może odliczyć swoją