Wpis z mikrobloga

@Shap3: Ja to się czaiłem na Samsunga Galaxy Note 5 za 999zł. Niby nówka 2 lata gwarancji do tego ta cena. Jednak to bez jaj jakiś sklep widmo. Wolę nie ryzykować. W każdym bądź razie dzięki za info.
@Ryo: Boje sie ze utopilem pieniadze. Kupilem telefon 5 lipca i do dzisiaj go nie otrzymalem a jest dzisiaj 20 lipca. Mam nadzieje ze to nie jest firma krzak i przesylka dojdzie.
Kontakt z serwisem byl do wczoraj.
Podobno mam czekac na dostawe.
Drugi raz nie kupilbym nic w tym sklepie zwlaszcza ze czuje sie oszukany - wysylka w 24 godziny to pierwsze klamstwo.
Oby wszystko zakonczylo sie pozytywnie.
też tam kupiłem, teoretycznie jest szansa, że telefony idą z azji i przesyłka tyle trwa. tak twierdzą sprzedawcy. sklep ewidentnie nastwiony na sprzedaż nieświdomym/naiwnym klientom. napisałem już o uokik i narazie czekam daje im 3 tygodnie od wpłaty.
Witam. Tez dalem sie wkrecic na super telefon w super cenie. Panowie onsight99 oraz Ryo skontaktujcie sie ze mna moj mail mariounia@wp.pl sprobujemy razem z tego wyjsc moze wlasnie napiszemy razem do uokik
Yo, zakupilem telefon niecale 2 tygodnie temu. Ponoc fon przychodzi od 10-14 dni roboczych, a pisali mi, ze to leci z Singapuru. Jesli dostane telefon dam znac.
Sluchajcie zmienili sobie regulamin.ja mam dowod na to ze dostawa ma byc w ciagu 20 a nie 40 dni . Zglosilam reklamacje. Piszcie dzwoncie
Nie maja prawa bez poinformowania zmienic czasu dostwy. Moze zadzialamy cos wspolnie ?
Witam, u mnie ten sam problem, chłopak zamówił telefon dokładnie w tym samym dniu, co @krzysztof-krysiak (5 lipca), czyli upłynęło już 20 dni roboczych i do dnia dzisiejszego telefonu nie ma, od dawna status przesyłki „wysłane”, pytanie skąd? Z Singapuru?
Próbowałam się dodzwonić, jeszcze 2 tygodnie temu, odbierali, a dziś automat i rozłączanie. Planuję poczekać te kolejne 20 dni roboczych...
Ale absolutnie nie polecam zakupów w tym sklepie!
Cześć, 29 lipca kupiłem telefon w sklepie marka-24.pl . Mea culpa, zawsze sprawdzam opinie i szukam czy sklep jest wiarygodny. Tym razem bylem zmeczony po ciezkim dniu, reklama w google, platnosc przez payU.. strona wygladała profesjonalnie, odklikałem regulamin ..

1szego sierpnia, po braku zmian w statusie zamowienia, (mieli wysylac nastepenego dnia) wszedłem w regulamin ( wiem ze powinienem to zrobic przed zakupem). I było, że towar z zagranicy, ze czas realizacji 2-40
Witam. W Dealsore kupiłam telefon 5 lipca. Również jak wielu z Was jeszcze do mnie nie dotarł. Dzisiaj mamy 6 sierpnia, a właściciel tylko mi cierpliwie każe czekać i zapewnia, ze towar niebawem dojdzie. Na stronie sklepu przy zamówieniu mam nr przewozowy, po wpisaniu otrzymałam informację treści "Nie znaleziono Twojego numeru. Możliwe, że nie ma go w systemie przewoźnika". Załamałam się