Wpis z mikrobloga

#wislakrakow Hej @gascoigne, 2 dni temu napisałeś:

Idealny moment na pojawienie się jakiegoś kupca.

Klub jest w Ekstraklasie, cały sezon do rozegrania a pozycja negocjacyjna Wisły (w kwestii miejsc w zarządzie i ogólnie

podziału władzy) jest zerowa. To warunki wręcz tak idealne jakby je wręcz ktoś specjalnie stworzył. ;)


I teraz pojawił się post na forum Wisły z załącznika. Normalnie bym go wyśmiał - gdyby nie to, że 90% tego postu to prawda.
Pobierz snow - #wislakrakow Hej @gascoigne, 2 dni temu napisałeś:

 Idealny moment na pojawi...
źródło: comment_9vJfdDez7NEQN8ocj8HF4qhufa8C1XS5.jpg
  • 6
@snow: Naoglądałem się "Sukcesji" ;D

Jeśli to zagrywka z zarządem i finałem miałby być inwestor i zmiany na stanowiskach to chyba dobrze się dzieje? Jeśli tak jest to nikt nie pozwoli Wiśle stracić licencji i spaść przy stoliku a to najważniejsze obecnie.

Nie mam wiedzy o "kumatych" sprawach, nie znam ani pół człowieka z SKWK czy WS. No jednego ale to taki pionek co się jara znajomością jakichś czwartorzędnych tematów. Generalnie
@gascoigne: Uściślając. Jeśli ktoś myśli, że wszyscy w TS kochają MS i DD to oczywiście tak nie jest. Stracili bardzo dużo w oczach niektórych itd. Ale to by było na tyle. Natomiast jeśli Majchrowski faktycznie kontatkował się z jakąś starszyzną TS i wciskał tego typu farmazony - to sorry wygląda to raczej na próbe całkowitej destabilizacji i likwidacji klubu.