Wpis z mikrobloga

  • 141
#!$%@? co się #!$%@?ło to ja nawet nie.
Niby akcja protestacyjna w #policja a dzisiaj mój #rozowypasek straciła prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości.
Nie jest notorycznym piratem drogowym.
Mógł jej dać pouczenie.
Jeszcze policjant się zastanawiał czy nie dać po prostu 500 zł + punkty karne, ale jednak postanowił zabrać prawko.

Nosz #!$%@? mać.

#zalesie #polska #prawo
  • 199
  • Odpowiedz
@GTOnizuka: trzeba być niezłym łbem żeby przekroczyć o 50 w terenie zabudowanym, bardzo dobrze że policjant jej zabrał prawko, szkoda tylko że na tak krótko
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mzil: zależy gdzie 100km/h w centrum miasta to przesada, ale na drodze gdzie mamy teren zabudowany ale najbliższy dom jest kilkaset metrów dalej a droga jest szeroka i prosta i tam stoi 50km/h to jest głupota, a niestety w naszym kraju takie oznakowanie jest częste.
  • Odpowiedz
@producent_smogu: Zgoda, ale to nie kierowca ani policjant jest od ustalania czy takie albo inne ograniczenie na drodze jest zasadne. Jak uważasz, że gdzieś jest źle ustawione ograniczenie to zgłaszasz to do zarządcy drogi a nie jedziesz sobie ile Ci pasuje i ile uważasz za stosowne.
  • Odpowiedz
@producent_smogu: po to są ograniczenia żeby się do nich stosować, to że często są debilnie poustawiane to już inna sprawa, nie zastosowała się do nich więc dostała mandat - proste
  • Odpowiedz
  • 1
@bemol14 odnoszę się do wypowiedzi rzecznika Komendy Głównej Policji, który powiedział że nie wyobraża sobie sytuacji, że notoryczny pirat drogowy został tylko pouczony.
  • Odpowiedz
  • 10
Najbardziej mnie cieszy fakt, że nie wszystkie Mirki założyły z góry, że było to 100 km/h w terenie zabudowanym i od razu hurr durr.
Dzięki Mirki
  • Odpowiedz