Wpis z mikrobloga

Już nigdy nie okleje niczego w aucie najtańszą folią. Nie jedo wnętrze już okleiłem lecz z takim tanim gównem jeszcze się nie spotkałem :(

Moje rozowe kupiło sobie folie w najtańszym holenderskim sklepie (action, carbon 3D), abym i też jej trochę pooklejał wnętrze auta. Dwa dni na słońcu stało i wszystko poodlazilo w niesamowity sposób. W miejscach naciągnięcia folii porobiły się kratery i popękała folia.

Dla przykładu moje auto, oklejone przeze mnie już od 2 lat stoi często na słońcu pod gołym niebem i żadnej skazy na folii nie ma...

Morał z tego taki że lepiej dołożyć parę centów więcej i mieć na dłużej niż na jeden dzień.

#motoryzacja #tuning
  • 10
@wxx71 wolę Lidla. Połowę sprzętu, ktory posiadam (Parkside) mam z niego. Ale w actionie to kupuje przeważnie tylko pierdółki, gdy dzieciak ma urodziny i do szkoły musi zanieść jakieś upominki dla reszty klasy. Jedyne co mi się sprawdziło z actiona to karta parkingowa za niebieską linią....
@Wrathkrigs wyrzynarkę z parkside akurat ma moj kolega. Chyba ją niestety źle kupił bo prosto tnie pod kątem 30 stopni w lewo...

Ja za to mam cały zestaw narzędzi na 20v, które dość często używam i jestem mega zadowolony. Ogólnie firma tania i w miarę solidna.

Przykład: kątówka z regulacją obrotów kupiona 6 lat temu (230v). Nie jest to mega wypas lecz "swoje" odrobiła kilkukrotnie. I przy polerce i cięciu. Pożyczana ode