Wpis z mikrobloga

Czy na wykopie są jeszcze jacyś zwolennicy brexitu? Co myślicie o ostatnich zmianach w rządzie? Czy według was brexit przebiega dobrze czy źle? Czy brexit będzie miał pozytywny wpływ na UK?

Pytam na serio, bez żadnych złośliwości. Jestem ciekaw co o tym tym wszystkim sądzicie.

#brexit #uk #polityka #neuropa #4konserwy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@prawa_reka_sorosa: brexit przebiega słabo bo największe partie w uk są skretyniałe.

Nie ma silnej postaci na scenie politycznej która mogłaby pociągnąć to w dobrym kierunku, a władze lokalne niektórych miast szydząc z trumpa tylko pasują relacje z najlepszym potencjalnym partnerem post brexit.

Generalnie Brytyjczycy przeżyją kryzys który albo ich czegoś nauczy albo spowoduje tylko protesty.
  • Odpowiedz
Może i brexit dojdzie do skutku ale te skutki będą raczej mało odczuwalne dla szarego obywatela


@CzapkaG: Oby tak było, chociaż ostatnie zapowiedzi wielkich koncernów (np. Airbus) ze wyniosą się jeżeli nie dojdzie do porozumienia pomiędzy UK a UE. To zdecydowanie dotknie szarych obywateli.

@Najzajebistszy: Wszystko fajnie, ale nie odpowiedziałeś na żadne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawa_reka_sorosa: tak widziałem. Dobry serial chociaż 2 pierwsze sezony lepsze.

I nawet nie chodzi o umowy co o to, że UK odpływa ideologicznie od tego co reprezentowali - to w sumie myśli filozofów angielskich stworzyło Amerykę, obecnie to co się dzieje ideologicznie w tym kraju mnie smuci. Polcija się skupia na walczeniu z "razismem" i nienawiścią, a przy tym akceptuje się jawne przejawy nienawiści właśnie między innemu do Trumpa i
  • Odpowiedz
Czy na wykopie są jeszcze jacyś zwolennicy brexitu?


@prawa_reka_sorosa: Jestem umiarkowanym. To nie brexit jest dobry lub zly, lecz sposob jego przeprowadzenia moze byc dobry lub zly.

Co myślicie o ostatnich zmianach w rządzie?

bylem bardzo zawiedziony gdy rzad sie zmienil po referendum i mysle, ze wielu ludzi glosowalo za Brexitem, myslac ze rzad Camerona sie tym zajmie. Jednak teraz to jest juz troche za pozno na jakiekolwiek zmiany i moga sie one odbic na negocjacjach
  • Odpowiedz
Nigdy nie emigrujesz do kraju, w którym nie ma dużej stabilizacji politycznej i ekonomicznej.


@ZaplutyKarzelReakcji: To jest ciągle 5 gospodarka świata. Brak stabilizacji tam powoduje, że biznes całkowicie zwija się z rynków rozwijających się.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: B. duzo laburzystowskich MP jest z okregow ktore glosowaly za brexitem, dodatkowo Corbyn to (ukryty:) brexitowiec, wiec te kompromitacje rzadu torysow sa mu na reke, wiele jego polityk bylyoby pewnie nie w smak UE.
Mysle ze UK ma duzo powazniejsze problemy niz tylko brexit (rozpasany socjal, niska wydajnosc/duzo "low skill jobs" w porownaniu do innych krajow G8, oparcie wzrostu pkb/itp w oparciu o akcje kredytowa/wzrost wartosci domow/services - vide
  • Odpowiedz
siedzę sobie w UK i tak szczerze to jestem za Brexit. odsieje to tylko liczbę tych osób, które przypłynęły na pontonie i nie potrafią powiedzieć słowa po angielsku. obecnie już nie jest łatwo sobie ogarnąć nawet konto w banku(czyt. przerasta to możliwości idiotów), na insurance czeka się długo i mnie osobiście te ruchy cieszą. lubię brytyjska kulturę i irytują mnie ludzie robiący sobie tutaj małą ojczyznę. a ten kraj tak jak i
  • Odpowiedz