Wpis z mikrobloga

Powtórzę się ale ciesze się. Jestem fanem CR7 wiec będę mu kibicował teraz w Juve. Real teraz znowu wróci do odpadania w 1/8. Jeśli nie szanuje się takiego piłkarza który tyle dał Realowi to trzeba odejść. Zidane wiedział co robi, Ronaldo tez wie. Real musi zmienić z 5-6 zawodników by znowu poczuć głód wygrywania a teraz nie wiem czy tak chętnie będą przechodzić do Realu by grać w ataku z Benzema i Mayoralem XD #pilkanozna #juventus #pilkanozna
  • 21
@Oskarek89: ale ty jesteś żałosny, serio. Nie nazywaj się kibicem Realu czasem. A jak ktoś kogoś nie szanował to prędzej Ronaldo swoich kibiców i klubu, psując wszystkim radość po LM przez swoje #!$%@? w kosmos ego. Real ma dużo mlodych graczy w obwodzie, Mayoral odejdzie, a przyjdzie pewnie 2-3 topowych graczy.
@Oskarek89: ja mam dokladnie jak oskarek, bardzo szanuje Cristiano za jego prace, ambicje i treningi. Jak byl w united kibicowalem united, jak w realu to realowi, teraz pora na juve ( ͡° ͜ʖ ͡°),. Podejrzewam ze jest sporo osob jak my, dlatego akcje juve, lazio, romy wzrosly. Mowi sie juz ze liga hiszpanska troche straci, a wloska zyska. A Ronaldo mial dosc hiszpani po akcji z fiskusem