Wpis z mikrobloga

Jako, że bardzo szanuje Mirków z wykopu i liczę się z ich zdaniem i zmysłem mam do was pytanie, może durne może istotne, kto to wie? Potrzebny będzie tu zmysł analityczno-matematyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraźmy sobie sytuacje, mamy 100 typowych normików którzy znaleźli sobie dziewczynę w klubie, internecie czy gdzie tam chcecie, zarobki tych 100 normików wahają się w granicy 2500-5000 zł, są ze swoimi dziewczynami już 2 lata.

Aż do Polski przyjeżdża pewnego Hiszpan Mario, który zarabia 5000 ojro i jeździ nowym mercedesem, bmw, audi niech każdy Mirek uruchomi sobie wyobraźnie swojego super samochodu, mniejsza z tym.
Mario po kolei będzie podrywał wszystkie 100 dziewczyn tych normików, ile normików zostałoby bez dziewczyny waszym zdaniem, gdyż postanowiły zmienić partnera na lepszy hiszpański model?

Kto ma uszy niechaj słucha !!

#uroda #polki #podryw #zagadka #przegryw #depresja
Pobierz zygmnut-goscicki - Jako, że bardzo szanuje Mirków z wykopu i liczę się z ich zdaniem ...
źródło: comment_0LImTdqDyAF6eiL2U1lGcAGIDiUDGz2j.jpg
  • 20
@zygmnut-goscicki: Znaczy jak mam być absolutnie szczera to jego wygląd jest według mnie bardzo pospolity i jakoś chyba na ulicy bym nie zwrocila na niego uwagi. Polacy są według mnie bardziej atrakcyjni. A kobiety ogólnie raczej ulegają mężczyzną którzy są inteligentni i dobrze zarabiają ¯\_(ツ)_/¯
@Marasmeus: > kobiety ogólnie raczej ulegają mężczyzną którzy są inteligentni i dobrze zarabiają

Raczej to drugie, ale nie chciałaś napisać tylko o hajsie i dodałaś też że niby inteligencja jest dla nich ważna XD
@TestoDepot: mówię po sobie, nie umiałabym być z facetem który jest skończonym debilem. Znam od #!$%@? facetów którzy są bogaci a jakoś brzydzę się nimi bo są obrzydliwie głupi. To że jesteś płytki i patrzysz na kobiety jak na przedmioty seksualne lub jak na pustostany i zwierzęta to twój problem. Nie uogólniajmy prosze.
@Marasmeus:

A kobiety ogólnie raczej ulegają mężczyzną którzy są inteligentni i dobrze zarabiają ¯_(ツ)_/¯


Tok myslenia kobiety:
- Cholera, typ mnie fizycznie nie pociaga, ale umowie sie z nim zeby dac mu szanse na poderwanie mnie swoja inteligencja, charyzma i cechami charakteru

JAAAAAAASSSSSNEEEEEEEEE

xDxDxD