Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Zamówiłem telefon na Banggood, przesyłka PDM, wysłali podobno 5.06.18 i telefonu wciąż nie mam. W międzyczasie przyszły mi dwie paczki wysłane zwykłą darmową dostawą.
Co się dzieje? Czy to normalne?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc! :)

#banggood
  • 13
@K_u_Ba: mam to samo, również z 5.06, ale EDM. co ciekawe, wysłany z banggood inny telefon, tak samo EDM, ale 2 czy 3 dni później został dostarczony w poprzednim tygodniu we wtorek chyba lub środę. coś się chyba stało z tymi paczkami z 5.06...
@Andczej: tracking BG nie pokazuje nic, alipaczka i 17track to samo: "2018-06-02 10:30 Nadawca nadal numer paczce - paczka nie zostala jeszcze przekazana kurierowi GLS [Puurs]"
tracking BG nie pokazuje nic


@K_u_Ba: zadaj sobie pytanie po co tam patrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

alipaczka


to szanuje

17track


a to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BG zmienił ci wysyłkę z PDM na EDM przez GLS, tracking rusza dopiero po odprawieniu przesyłki w europie, częściowo wyszło dla ciebie trochę lepiej bo ostatnio BG wysyłka PDM jako globalexpress i on może wpadać
@Andczej: to jest dziwna sprawa z tym 5-tym czerwca. jak mówię, paka wysłana identycznie, tylko 2 lub 3 dni później, dotarła już do rąk odbiorcy w zeszłym tygodniu na jego początku. obie paki EDM z BG, oba telefony xiaomi
@K_u_Ba: ja już nawet podobno dostałem refunda. potwierdzil to banggood i paypal, ale na koncie jeszcze nic nie mam, mimo ze maile byly wczoraj po poludniu