Wpis z mikrobloga

@mattheo1994: Rynek pracownika #!$%@? jego mać. Chciałem zostać maszynistą. Niestety z moją wadą wzroku nie mam na to szans, a wady nie można usnąć poprzez laserową korekcję wzroku. Pomyślałem żeby zostać dyżurnym ruchu, w sumie też ciekawa praca dla osób zainteresowanych koleją. I teraz czytam o zarobkach na tym stanowisku. I nie wiem czy to prawda, ale w sumie po co ci ludzie mieliby kłamać. Według info z neta pracownicy z 20-letnim stażem zarabiają po 3000 złotych xD
To ile zarabia młody? 1800? Na tak odpowiedzialnym stanowisku? Przecież ja obecnie wykonuję fizyczną pracę, która nie wymaga jakichkolwiek kwalifikacji i zarabiam 2500 netto na umowie o pracę xD
#pracbaza #polska #pkp
  • 26
  • Odpowiedz
@sins: Ostatnio trafiłem na informacje o takim kursie w Katowicach za 3000 zł. To w sumie nie tak dużo.
Mógłbyś mi jeszcze w skrócie napisać czym właściwie różni się praca nastawniczego od dyżurnego ruchu? Czasami to jest zamiennie stosowane. @Destruktor91:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mattheo1994: a to różnie bywa, zależy gdzie trafisz jako nastawniczych, możesz robić tylko oględziny i konserwację rozjazdów, w możesz też prowadzić ruch tak jak dyżurny, wszystko zależy od warunków miejscowych.
Bez sensu jest dla mnie to ienie kursu, bez rozmowę o pracę i zaliczenia kolejowej medycyny pracy.
Popatrz na stronę PLKi w dziale kariera czy nie mają naboru w twoim regionie i aplikuj.
Od pieniędzy jakie ci powiedzą odejmij na
  • Odpowiedz