Wpis z mikrobloga

@mattheo1994: Rynek pracownika #!$%@? jego mać. Chciałem zostać maszynistą. Niestety z moją wadą wzroku nie mam na to szans, a wady nie można usnąć poprzez laserową korekcję wzroku. Pomyślałem żeby zostać dyżurnym ruchu, w sumie też ciekawa praca dla osób zainteresowanych koleją. I teraz czytam o zarobkach na tym stanowisku. I nie wiem czy to prawda, ale w sumie po co ci ludzie mieliby kłamać. Według info z neta pracownicy z 20-letnim stażem zarabiają po 3000 złotych xD
To ile zarabia młody? 1800? Na tak odpowiedzialnym stanowisku? Przecież ja obecnie wykonuję fizyczną pracę, która nie wymaga jakichkolwiek kwalifikacji i zarabiam 2500 netto na umowie o pracę xD
#pracbaza #polska #pkp
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@mattheo1994 obstawiam, ze roznica miedzy mlodym a starym to jakies 500zl na reke, wiec jakies 2500 na poczatek /a droga do dyz troche zajmie, wiec beda jeszcze nizsze pieniadze/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mattheo1994: wystartuj od nastawniczego, po dwóch latach pracy jako nastawniczy, liczone od autoryzacji, możesz się zacząć szkolić jako dyżurny.
Liczba się z tym, że będziesz sobie musiał zapłacić za kurs, przynajmniej tak jest w krakowskim zakładzie. Później praktycznie 3 miesiące na praktykach za jakieś marne grosze, jak zaczniesz pracować to jest trochę lepiej.
Ja na kasę nie narzekam, ale @Destruktor91 już trochę bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz