Wpis z mikrobloga

@momento naprawdę muszę ci tłumaczyć dlaczego związek z kimś mniej rozgarniętym raczej nie ma sensu przetrwania, przynajmniej w przypadku kobiet? Wiadomo że lubimy się troszczyć o swoich facetów ale chyba żadna ogarnięta dziewczyna nie chce prowadzić swojego partnera przez życie za rękę.

Z moich obserwacji przeraża was jak dziewczyna jest inteligentniejsza czy bardziej zaradna życiowo. Może nie zawsze jest to kwestia ilości skończonych szkół ale ogólnej inteligencji i radzenia sobie w życiu.
@coconut to jest śmieszny temat bo z mojego doświadczenia ogarniam życiowo ale nie ogarniam studiowania po prostu idzie jak krew z nosa i psuje mi wszystkie plany zawsze, i właśnie to po części zepsuło mój związek bo nie dostawałem wsparcia tylko komentarze typu ze mnie przez życie nie będzie prowadzić i na końcu usłyszałem to za jeden z powodu brak ogarnięcia mimo że tylko ze studiowaniem sobie nie radziłem więc o co
@Metylo: To może jednak nie byłeś wystarczająco ogarnięty i nie radziłeś sobie nie tylko ze studiowaniem? ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem, oczywiście nie mnie to oceniać, bo nie znam Twojej sytuacji. A jeśli chodzi o takie różnice, to niestety wychodzą one po czasie.