Wpis z mikrobloga

Źródłem tyś płynu, co życie każde daje.
Kraje całe, Pigmeje, Tutsi, Masaje,
Chcą Ciebie pod każdą strzechę, chałupę
By posiąść na wieki czystą dupę

Fragment „Ody do bidetki”, autor nieznany. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Drodzy,

czas temu jakiś niewiasta ma posiadła ideę taką, co by łaźnię renowacyji poddać. Jam poddał się argumentacyji, ze szkatuły grosz wyciągnął i rzemiecha zadysponował. Ten umywalnię naszą jął do ładu przywracać. Obwarowanie ino jedno przykazał posesjonat szkatuły owej. Bitetka ma być, finito, koniec, basta!

W mojej ocenie jest to jeden z najważniejszych elementów CAŁEGO MOJEGO DOMU. Możliwość swobodnego umycia czterech liter po akcie defekacji jest wspaniała. Jeśli przed kimś z Was, drogie Mirabelki i drodzy Mirkowie, remont łazienki, pochylcie się koniecznie nad tym rozwiązaniem. Drogie nie jest, a efekty… wyśmienite. 

Bywajcie.

#lazienka #polskiedomy #chwalesie  #lazienkajestzamknieta #zonabijealewolnobiega #higiena #sranie #heheszki


Pobierz Visius - Źródłem tyś płynu, co życie każde daje.
Kraje całe, Pigmeje, Tutsi, Masaje,...
źródło: comment_wTMrTkaUseUMCdSppSOo596ortGjCrHd.jpg
  • 8
Chciałam mieć coś takiego w nowej łazience ale powiedziano mi że ten wężyk trzeba podłączyć pod kran przy umywalce, a u mnie sedes będzie bardzo daleko od umywalki. U ciebie jednak widzę że bidetka wychodzi jakoś że ściany, ona ma swoje osobne podłączenie czy jest tylko przedłużona w ten sposób od kranu?
@Visius: Ja myślałem, że to służy do mycia muszli, zamiast używania szczotki. Nie jest Ci zimno, zakładam, że to podłączone jest tylko do zimnej wody.