Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak wygląda procedura w której przyznaje się ludziom rozwieszanie drastycznych zdjęć w miejscach publicznych? Przecież w Polsce nawet piwa w odpowiedniej godzinie nie można reklamować


@Noombre: Piwo łatwo skodyfikować a drastyczne zdjęcia nie -- więc trudno tego zakazać.
A skoro w TV przechodzą obrazy mordowanych ludzi a pokazanie gołej baby przed 20.00 kończy się sensacją -- to trudno oczekiwać, żeby społeczeństwo było zszokowanem obrazem trupa w przestrzeni publicznej.
@Polinik: Nie porównuj medium które jest obwarowane obostrzeniami(odpowiednie godziny, pegi, brak redystrybucji gier nieletnim-tak, w Polsce też to funkcjonuje) do wywieszania drastycznych treści w miejscu publicznym gdzie z natury rzeczy takich obostrzeń nie ma.
Idąc po bułki do sklepu, restauracji z żoną, wracając z przedszkola z dzieckiem mogę się na takie coś natknąć i jednocześnie nie ma żadnych mechanizmów które mnie przed tym chronią.
p.s. Znajdź mi grę w której masz
@Noombre: Przecież to Ty używasz argumentu "hurr durr dziecko!", ja od samego początku piszę po prostu o widoku trupów i nie rozróżniałem na dzieci i dorosłych.
Ja po prostu zauważam, że jako społeczeństwo dajemy przyzwolenie na widok śmierci (TV, filmy, gry, komiksy, obrazy), ale widok miłości (akt seksualny) na widoku publicznym -- to skandal obyczajowy.

Jak dziecko ogląda filmy, gdzie się zabija ludzi -- to w sumie spoko, pegi 12. Goła
@Polinik:

Przecież to Ty używasz argumentu "hurr durr dziecko!", ja od samego początku piszę po prostu o widoku trupów i nie rozróżniałem na dzieci i dorosłych.

A tymczasem w komentarzu wyżej piszesz;

A zmasakrowany trup dziecka na filmie[...]

Ponadto, mój komentarz o którym w zacytowanym przeze mnie fragmencie piszesz odnosi się do konkretnego argumentu, którego użyłeś. Nie do całej dyskusji, znaj różnicę.

Ja po prostu zauważam, że [...] ale na widok
@Noombre:

A tymczasem w komentarzu wyżej piszesz;

A zmasakrowany trup dziecka na filmie[...]

I serio nie widzisz, że to nie świadczy o tym, że ja to rozróżniam a tylko pytam, czy Ty rozróżniasz? Niesamowite.

Widoku publicznego przed którym nie ma jak się bronić,

Przed wieloma innymi rzeczami, których nie chciałbym oglądać też nie ma jak się bronić, a jednak wychodząc w przestrzeń publiczną liczę się z tym, że je zobaczę. I