Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Polinik:
Zadawanie pytań to również metoda argumentacji, więc: Zarzucasz mi korzystanie z pewnego argumentu, i widzisz w tym problem, a chwilę wcześniej sam go używasz.
Hipokryzja i tyle.

Przed wieloma innymi rzeczami, których nie chciałbym oglądać też nie ma jak się bronić,[...]

Gusta to nie regulacje prawne.
W tym miejscu zauważę też, że prawdopodobnie to co napisałeś w swoim pierwszym komentarzu, odnośnie zakazu drastycznych zdjęć, to najpewniej, jak większość twoich słów
@apee: Nie tyle lubię oglądać, co są mi emocjonalnie obojętne - mówiąc inaczej - zwisa mi to.
Chcą sobie stać, niech stoją, przemoc, odbieranie życia i trupy są osią centralną naszej popkultury, te obrazki nie odbiegają od tego co leci w TV i kinach.
@Polinik: pozwolę sobie się nie zgodzić. Dorosłe konie takie jak my, dla których liveleak to codzienność może widziały już wszystko, ale te banery w miejscu publicznym może zobaczyć dziecko z podstawówki, albo jeszcze młodsze. Jak wytłumaczyć gówniakowi, kiedy zapyta co to jest? Wielu rodziców starannie dobiera dzieciom to, co mogą oglądać i w co grać. Choćby przez wzgląd na nich nie powinno być plakatów z trupami na ulicy.
Trochę żenuje mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polinik: wiesz że jest różnica między udawaną śmiercią w filmie akcji albo grze komputerowej a wystawianie publicznie zdjęć #!$%@? dzieci. Fajnie że za wszelką cenę chcesz bronić swoich argumentów ale no ogólnie jesteś chyba trochę odsunięty od rzeczywistości jeśli uznajesz że plakat z martwym dzieckiem w mieście jest ok bo teraz się zabija w grach XD
@apee w tamtym roku zauważyłem że pod szpitalem Bielańskim w #warszawa stoi dostawczak ze zdjęciami martwych płodów i napisem "aborterzy ze szpitala bielańskiego dokonali w ciągu roku xyz aborcji", skoro jest to nielegalne to czemu stoi tyle czasu? Serio pytam, na pewno było to zgłaszane