Wpis z mikrobloga

@kuraku: warto dopłacić drugie tyle ;) iPace będą omijali jak odpalisz pod blokiem takie coś w tesli ;)

@QRQ: zapewnienia były, że rozłoży teslę roadster nową jeżeli chodzi o przyśpieszenia i prędkość ;)

No i trzeba czekać laaata zanim infrastruktura ładowania w europie dogoni Teslę.
Teraz nie ma żadnych szybkich ładowarek w UK. Coś mają do końca roku uruchomić...
L.....m - @kuraku: warto dopłacić drugie tyle ;) iPace będą omijali jak odpalisz pod ...
No i trzeba czekać laaata zanim infrastruktura ładowania w europie dogoni Teslę.


@Line-Storm: to według mnie jest przygnębiające. Powinny być jakieś wymogi co do stacji że można ładować każdy pojazd. Nie takie badziewie jak obecne standardy, tylko coś z komunikacją i uwierzytelnianiem tak aby ładowarka rozpoznała typ samochodu i użytkownika by określić opcje ładowania i płatności. I tak np: na ładowarkach Tesli, tesle mogłyby mieć za darmo / ze zniżką a
70k vs 90k


@QRQ: czyli I-Pace jest w podobnej cenie co standardowy X. Cena trochę niższa a do tego trochę lepsze osiągi. Oby tylko baterie się sprawdziły aby w końcu była jakaś alternatywa dla Tesli. Bo jak baterie znowu będą się przegrzewać to nic z tego nie będzie.
Powinny być jakieś wymogi co do stacji że można ładować każdy pojazd


@GokuMK: Z tego co kiedyś czytałem (pewny nie jestem) tak jest w Niemczech.
Dlatego tam tesla postawiła ładowarki na prywatnym terenie.
To o czym piszesz byłoby fajne, ale z drugiej strony dlaczego firma która inwestuje ma to robić za innych ?
Tesla postawi ładowarki a tam będą się ładować np bmw i3 itd..
@GokuMK
Myślę, że Tesla woli aby ładowały się tam tylko Tesle. Gdyby mieli zs dużo ładowarek to tak, ale ich jest mało.
Rozwiązanie fajne gdyby chodziło o publiczne ładowarki budowane przez państwo a nie prywatną firme.
@jarek159: w sumie niemieckie koncerny powinny się zgadać i zrobić wspólną sieć ładowarek dla ich samochodów, wtedy mogli by luźno konkurować z teslą.