Wpis z mikrobloga

Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przedmiot ten potrafi lewitować i obracać się wokół własnej osi. Jest mi on kompanem od ponad 14 lat, dobrze służył, lecz do dziś nie rozwiązałem zagadki: Skąd jego moc? Dlaczego od kilkunastu lat unosi się w powietrzu i dlaczego jak się nim zakręci to wiruje przez kilka minut?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Z racji tego, że mam nieciekawą niedzielę, postanowiłem zrobić #rozdajo
Żeby wygrać ten magiczny przedmiot trzeba dać plusika i w komentarzu napisać/wytłumaczyć mi w mało racjonalny, absurdalny sposób jak to cudo techniki działa. Oczywiście nie przyjmuję do wiadomości tłumaczeń z jakimiś magnesami itd. bo to po prostu nie możliwe. Liczę na was. Dziś o 22 wylosuję osobę, która moim zdaniem napisze najfajniejszy/najśmieszniejszy komentarz. Liczę na was. Wysyłam we wtorek, bo wtedy dopiero mi wypłata dojdzie xD.

#nauka #heheszki #glupiewykopowezabawy
Javorsky - Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podaro...

źródło: comment_5HJlnkPDeqLUGVU1iKXVmvf5BROwFNQx.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@Javorsky: W związku z postępującym procesem przebiegunowywania ziemi, część metali zaczęła mieć ładunek przeciwny, co sprawia, że przyciąganie ziemskie równe w przybliżeniu 9.81 m/s^2 jest redukowane przez dokładnie takie same przyspieszenie w drugą stronę - przedmiot ma właściwości jak w 0g! Revolution company postanowiło zbić na tym nie lada fortunę - poszukują tych materiałów na całym świecie i tworzą gadżety dla fanów. Należy jednak zauważyć, że proces ten przebiega wykładniczo, materiałów
  • Odpowiedz
@Javorsky: Ta lewitujaca figurka symbolizuje piękno kobiety(kształty bioder itp) Tak sobie wyobrażali to starożytni Egipcjanie. Zaś to zagłębienie to symbol zagłębienia czegoś poniżej jakiegokolwiek poziomu np. Piwnica(symbol starożytnego piwniczaka. Jak wiadomo z odnalezionych hieroglifów w piramidzie Bialkohamona, kobiety gardzily nimi i nie były w stanie ich nawet dotknąć. Stąd też ten relikt przeszłości który działa do dziś.
  • Odpowiedz
@Javorsky: Myślę, że jest to słynny gulgulator do nabulgotnicy, którego budowę rozpoczęli starożytni pedofilianie w epoce dilda łupanego. Technologię tą próbowali potem przejąć maziści próbując stworzyć lewitującą rolkę srajtaśmy, na nasze szczęście nie udało im się to.
Zasada działania jest banalna, opiera się o równanie doktora Jeronima Martinsa z instytutu Owadów Kropkowanych w Stonkostanie.
Poniżej równanie:
E = m*e + reg^e*Nc/y + Ex(I)*t
  • Odpowiedz
@Javorsky: Ten przedmiot jest zbudowany z dwóch części, część pierwsza i część druga. Na środku widać napis Revolution co może wskazywać na jakiś nadruk, poza tym na pierwszym zdjęciu widać klawiaturę i fragment półki. Żadne z powyższych nie ma z tym nic wspólnego. Odpowiedź jest banalnie prosta, to skomplikowany system fal grawitacyjnych generowany przez polski grafen naładowany dodatnio, oczywiście ładunkiem z dodatkowego chromosomu moderatora vikop.ru
  • Odpowiedz
@Javorsky: prawda jest taka, że mógłbym wymyślać tutaj na nowo definicję grawitacji, jednak aby cokolwiek o tym powiedzieć i wysnuć odpowiednie wnioski po prostu muszę to mieć ;-)
  • Odpowiedz