Wpis z mikrobloga

Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przedmiot ten potrafi lewitować i obracać się wokół własnej osi. Jest mi on kompanem od ponad 14 lat, dobrze służył, lecz do dziś nie rozwiązałem zagadki: Skąd jego moc? Dlaczego od kilkunastu lat unosi się w powietrzu i dlaczego jak się nim zakręci to wiruje przez kilka minut?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Z racji tego, że mam nieciekawą niedzielę, postanowiłem zrobić #rozdajo
Żeby wygrać ten magiczny przedmiot trzeba dać plusika i w komentarzu napisać/wytłumaczyć mi w mało racjonalny, absurdalny sposób jak to cudo techniki działa. Oczywiście nie przyjmuję do wiadomości tłumaczeń z jakimiś magnesami itd. bo to po prostu nie możliwe. Liczę na was. Dziś o 22 wylosuję osobę, która moim zdaniem napisze najfajniejszy/najśmieszniejszy komentarz. Liczę na was. Wysyłam we wtorek, bo wtedy dopiero mi wypłata dojdzie xD.

#nauka #heheszki #glupiewykopowezabawy
Javorsky - Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podaro...

źródło: comment_5HJlnkPDeqLUGVU1iKXVmvf5BROwFNQx.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra


@Javorsky: Że też takie rzeczy trzeba tłumaczyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Artefakt który posiadasz jest arką w której schronili się przed zagładą wyznawcy Ra.
W momencie jak zakręcisz wałek wyznawcy myśląc, że koniec jest bliski, wznoszą
  • Odpowiedz
@Javorsky: a co gdybym Ci powiedział że to wcale się nie unosi tylko reszta świata? Nawet nie wiesz jaką mocą dysponujesz a chcesz to oddać
  • Odpowiedz
@Javorsky: to jest piłka Krzynówka, który przestrzelił ją nad bramką na mundialu 2002. Cały czas w powietrzu, tylko grawitacja zmieniła jej kształt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Javorsky: na jednym końcu jest kot, który został umocowany tak, aby nie mógł spaść na cztery łapy a na drugim kanapka posmarowana masłem, która została umovowana tak, że nie może spaść posmarowaną stroną. Oba końce wytwarzają energię, która pozwala na lewitowanie i kręcenie. No i działa jeszcze niewidzialna ręka wolnego rynku.
  • Odpowiedz
@Javorsky: to dziala poniewazam material nie spada na drugi. gdyby spadl to by sie dotknal i by nie bylo efektu.
(obstawiam magnetyzm, ew jesli w podstawce sa bateria to pole elektromagnetyczne)
  • Odpowiedz
@Javorsky: to jest łożysko ślizgowe, tylko zamiast normalnego dla nas smarowania olejem czy innym gunwem w roli lubrykantu jest użyta sperma duszka Kacpra... duchy są niewidzialne w związku z tym sperma ducha też nie jest łatwa do zobaczenia.
Musiałbyś polizać, jeśli chcesz sprawdzić. Powinieneś poczuć migdałkowy, lekko kwaśny smak.
  • Odpowiedz
@Javorsky: No tam masz z lewej ten kawałek szybki/plexy no i on tam jest przymocowany jednym końcem... no i jak zakręcisz nim to efekt żyroskopowy utrzymuje bo w powietrzu na całej odległości... proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz