Wpis z mikrobloga

@vwb666: Ja nie mówie czy dużo czy nie, ale ta pensja była adekwatna do pokładanych tam sił xD + dodatki za pranie, ręczniki, na wielkanoc 1000 zł, w grudniu 3k premii XD
@Jebwleb: Ja nie robiłem żadnego mam wykształcenie pod to
  • Odpowiedz
@Jakubaty: Chłopie nie przejmuj się, początki są trudne a z czasem zaczniesz zarabiać zdecydowanie lepsza kasę. Nie znam nikogo kto by pracował w korpo i narzekał.

A w CNC kasy NIE MA, NIE BYŁO i NIE BĘDZIE nigdy. Ale oczywiście zaraz zaczną się rzucać ludzie którzy uważają ze jakieś śmieszne 3500-4000 na łapę to godziwa stawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wojak90 Hmm ja jestem technologiem skończony inżynier, i właśnie mam ten przedział o którym piszesz, a możesz mi napisać co musiał bym robić żeby zarobić więcej ?
  • Odpowiedz
@MarioMAX: zmienić branże i nabrać trochę szacunku do siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ewentualnie jak chcesz dalej w tym siedzieć to spróbuj rozkręcić coś własnego, jesteś technologiem wiec pewnie znasz okoliczne firmy, przede wszystkim te z którymi nie ma co wchodzić w interesy.
  • Odpowiedz
@Wojak90 Ok. Bardziej chodzi mi o to jaka branża jest bardziej dochodowa? Wiesz zarabiam 4k netto i wśród moich znajomych to jest bardzo wysoka stawka ( 25 lat ) a swoją firme już powoli rozkrecam. Ale wiadomo stres terminy itp. Za darmo nikt nic nie da trzeba się urobic, więc wolał bym pracować u kogoś i po pracy mieć wszystko w nosie.
  • Odpowiedz
@MarioMAX: tak na szybko- handel, górnictwo, bankowość, rożnego rodzaju korporacje, budowlanka, mechanika samochodowa, hydraulika. O wielu zawodach i branżach jak it, medycyna nie będę nawet wspominał, bo to kolosalna różnica.
  • Odpowiedz
@Wojak90 Górnictwo? Ale chyba nie jako górnik. Bo znajomi na dole mają 2600 netto bez świąt weekendów itp. Ogólnie reszta wymienionych to dobra kasa ale tylko jako właściciel.
  • Odpowiedz
@MarioMAX: A ja nie znam żadnego górnika który by zarabiał mniej niż 5 tysięcy netto. Zależy jaka kopalnia.

Nie tylko jako właściciel. Hydraulicy z reguły pracują na własnej działaności, taka specyfika pracy. Znajomi na remontach miesięcznie spokojnie ponad 4 tysiące, a ostatnio widziałem ofertę pracy dla mechanika, jedna zmiana, 10-18, 4000 netto na okresie próbnym.
  • Odpowiedz
@Jakubaty: siemanko, sorki ze odświezam, ale masz wiadomosci prywatne zablokowane. Widze, ze z Wroclawia jestes, mozesz podpowiedziec w jakiej firmie pracowales na cnc? bo szukam teraz czegos zeby sie moze zakrecic. Jak Ci nie pasuje tu to pisz priv
  • Odpowiedz