Wpis z mikrobloga

Chcę kupić nowy telefon, do 1400 zł max i rozważam jak na razie dwa urządzenia: #lgg6 oraz #samsung #galaxys7, za s7 przemawia mniejszy ekran Super AMOLED, mniejszy rozmiar urządzenia i lepsza bateria, za G6 w sumie tylko to, że jest nowszy i dostanie musi #android 9, ale za to słyszałem że po jakimś czasie s7 zaczyna lagować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak z tym jest? Przez 4 lata używam telefonu, który ledwo chodzi, więc teraz zależy mi na naprawdę bezkompromisowej wydajności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ytjam też stałem przed tym samym dylematem i wybrałem G6 i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma dość spoko, przy zwykłym użytkowaniu starcza na cały dzień, aparaty super się spisują, zwłaszcza po wgraniu aplikacji aparatu z Pixela 2, śmiga i się nie zacina nawet po już teraz 5 miesiącach użytkowania.
  • Odpowiedz
@Dokkblar: A jak z obsługą telefonu jedną ręką? Da się wygodnie pisać na klawiaturze? Ostatnie 4 lata spędziłem przed ekranem o wielkości 4.6 cala, więc przesiąść się na ekran o 1.1 cala większy, to może być kłopot ()
  • Odpowiedz
@OliverQueen: @Lepki: @Dokkblar: No dzięki za rady, ale raczej wybiorę właśnie S7, według mnie ekran, który trudno obsłużyć jedną ręką i trzeba korzystać ze specjalnych trybów to ułatwiających, to przesada, G6 i tak w najlepszym wypadku nie dostanie nic ponad Androida 9, a jeśli S7 nawet by zaczął lagować, to raczej były by to naprawdę małe zacinki. To jak długo utrzyma swoją sprawność, to już zależy
  • Odpowiedz
@ytjam: S7 here. Generalnie jest spoko, ale też nie idealny telefon :) kiedyś mi nie łapał ostrości, teraz coś wideo przycina w 60 FPS jak nagrywam. Bateria max 24h wytrzyma :) za to ogólnie piękne zdjęcia robi i w sumie ciągle dostaje najnowsze aktualizacje Androida.
  • Odpowiedz
@boogi77: Hmm super szybki autofocus to w sumie jedna z najbardziej zachwalanych opcji tego telefonu była xD. Nagrywanie wideo w moim przypadku to naprawdę rzadkość będzie raczej, jeśli telefon będzie działał płynnie i będzie w stanie utrzymać w pamięci Spotify i kilka kart w Chromie, to będę już super zadowolony () Jesteś wstanie podać może jeszcze jakieś wady? Słyszałem że czasem obudowa lubi
  • Odpowiedz
@ytjam: No przy ładowaniu może się grzeje albo przy jakiejś edycji wideo, ale w moim przypadku nigdy do jakiegoś poziomu gdzie bym sobie pomyślał że coś jest nie tak. Z tym focusem to był jakis znany błąd - blokował się jeden róg jakby obrazu i zawsze miał zgubiony focus. Parę tygodni stukania w obiektyw w takim przypadku i potem już mu przeszło permanentnie. Jeśli chodzi o szybkość to zasuwa, wszystko
  • Odpowiedz