Wpis z mikrobloga

Tutaj zgłaszamy incydenty z pierwszego wyścigu sezonu F4 @ Nurburgring Sprint GP

Format:
PRO/SEMI/AM/rookie - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

NIESTETY MAMY PROBLEM ZE ZDOBYCIEM REPA R1 Z PRO ORAZ R1 Z AM na tą chwilę incydenty zgłaszamy tylko z pozostałych wyścigów. Jak tylko brakujące replaye się pojawią to od razu damy znać.

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague
ACLeague - Tutaj zgłaszamy incydenty z pierwszego wyścigu sezonu F4 @ Nurburgring Spr...

źródło: comment_ZbkA3AWcia9wYGPiYJjzrc2NSBPTv4ie.jpg

Pobierz
  • 25
@ACLeague:
1.Rookie - MaTTyPL - R2 1:40 i dalej - MaTTyPL pokpił sobie sprawę hamowania na T1 i uderza z pełnym impetem w wielu innych kierowców.
2.Rookie - pietrekk - R2 2:39 - Próbuje wyprzedzić MaTTyPL po zewnętrznej stronie toru, w czasie dohamowania zajeżdża mu drogę i obaj dodatkowo kasują mnie, powodując kolejną stratę czasu.
3.Rookie - Costelo - R2 3:30 - Costelo bez żadnej przyczyny przyhamowuje na środku prostej startowej
AM, wyścig 2, 8:55, NevilX (#30) vs LNL (#23)
AM, wyścig 1, 4:30, NevilX (#30) vs MokrySedes (#22) - tego nie jestem pewien, bo chociaż przeskok (dosłowny) z wjazdu do boksów na tor mnie cholernie zaskoczył i złapałem trawę, to mało straciłem i co najważniejsze mogłem to jakoś wyratować

PRO, wyścig 2, 9:44, Szuwar na hamując do nawrotu nie zachował ostrożności i wyspinował mój bolid, po czym przy powrocie na tor pojechał pod prąd uderzając we mnie drugi raz i jadąc na czołówe z Hitmansonem. Sam spin po puknięciu nie jest az taki tragiczny ale sama próba powrotu na tor jest karygodna.
@ACLeague: Maciejooo, AM, R1, 6:40. Wyprzedzając na prostej start/meta spycha mnie z toru nie dając mi żadnych szans na ucieczkę. W czasie kiedy się to przydarzyło, byłem przekonany, że było to zrobione z premedytacją. Po obejrzeniu powtórki dalej tak twierdzę.
https://streamable.com/ti7oh

pawko, AM, R2, 1:50. Tu sytuacja łagodniejsza, pawko próbuje uniknąć kolizji, ale pomimo zostawienia mu miejsca uderza we mnie.
https://streamable.com/ffubk
https://streamable.com/9n1nr


Z tego miejsca chciałbym serdecznie przeprosić hawelor'a. W R2
ROOKIE
5:35
MrSpeed

Popełnił błąd na nawrocie po czym postanowił, że zepchnie mnie z drogi. Ponadto podczas powrotu na tor wykonał na mnie manewr PIT.

PS: Na miejscu administracji przyjrzałbym się również sytuacji z 1:35 (przed przekroczeniem prostej start/meta). MrSpeed, tak samo jak mnie, wycina o koło zawodnika Dafir.

Jak dla mnie koleś ewidentnie nie posiada aplikacji Car Radar.
@ACLeague:
AM R1:

2:04 Turbo_ONE - wjazd w tył bolidu na początku wyscigu, wystrzelony wypadam w kierunku Pawko, uderzam w niego i uszkadzam przednie skrzydło;

28:47 MrBwoah - odbija na mnie na prostej podczas jego proby wyprzedzania, wypycha mnie z toru i rujnuje mi caly wyscig w kluczowym momencie, spadam o jakies 8-9 pozycji i wypadam z TOP10 na kilka minut przed koncem wyscigu;
29:38 LNL - podczas jego proby wyprzedzania
@ACLeague:
ROOKIE

R1:
1:47 Lucanus - trochę race incident, bo miejsca było w miarę dużo, plus jeszcze więcej tarki, a ziomuś przestrzelił zakręt, w każdym razie mogłem ostrożniej
2:04 Fear - #!$%@?, na oponkach ugrzanych po poprzednim uślizgu miałem podster w łuku i puknąłem MattyPL za co serdecznie przepraszam.
8:06 Pietrekk - miał zostawione dużo wewnętrznej, jednak zamiast tego crash
17:01 Pietrekk przypomina sobie że miał wjechać do pitu, więc przecina
@ACLeague:
Rookie
R2
1:45 Mateusz Jasnowski uderza we mnie oraz sz_po na T1

W tym miejscu chciałbym przeprosić kierowców sz
_po oraz B22i za swoją amatorszczyznę. Po karambolu chciałem zjechać na trawę, aby nie blokować toru. Powinienem zatrzymać się i dać się objechać innym kierowcom, wtedy to zdarzenie na T1 miałoby dla was dużo mniej przykre konsekwencje. Przepraszam.
@costelo: Mój błąd, przepraszam za to, złapałem podsterowność i nie do hamowałem się do zakrętu, uważam że sz_po mi zamknął miejsce w zakręcie, ale ciebie nie powinienem dotknąć, tak czy inaczej. Zrobiłem trochę jak Kimi na GP Brytanii, ale no, zdarza się :) Nie chciałem tam nikogo wyprzedzać, po prostu nie zmieściłem się przez podsterowność. Serdecznie przepraszam.
@NevilX: Ja Cię najmocniej przepraszam, wypadłem na trawę bo unikałem chaosu po szykanie i musiałem na tor wrócić, wszystko było dobrze poza tym że ten pas oddzielający wjazd do pitów a tor powoduje że auto leci. Chciałem przy linii wjechać i mnie wybiło bardziej na środek w stronę racing line. W jakimś GT byłoby normalnie a tu w OW wystrzeliłem jak z procy. Zaskoczony byłem tak samo jak Ty. Jeszcze raz
@Ja_sny: @Mokrysedes: Bardzo przepraszam Panowie, ale czy wy robicie sobie ze mnie jaja? W wyścigu pojechałem trochę jak ameba i chciałem za to przeprosić (przepraszam). Natomiast fakt, iż wasze komentarze wstawiliście krótko po moim, oraz to, że stylistycznie go przypominają, daje mi podstawy sądzić, że ktoś tutaj próbuje wystrychnąć mnie na dudka. Mogę się też mylić. Najmocniej przepraszam.
@r3pr3z3nt: byłem w identycznej sytuacji z Majestic, jak Ty z hawelor.
Majestic 2 razy próbował mnie wyprzedzić tzw. divebombem. Pierwsza sytuacja miała miejsce w szykanie, widziałem go w lusterku i opóźniłem wejście w zakręt, aby w niego nie uderzyć. Jak się na pewno domyślacie, poszedł za głęboko, więc odzyskałem pozycję. Zaraz po tym, w pierwszym zakręcie, opóźnił hamowanie tak mocno, że obaj polecieliśmy bardzo głęboko. Gdybym chciał normalnie wejść w zakręt,