Wpis z mikrobloga

Tutaj zgłaszamy incydenty z pierwszego wyścigu sezonu F4 @ Nurburgring Sprint GP

Format:
PRO/SEMI/AM/rookie - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

NIESTETY MAMY PROBLEM ZE ZDOBYCIEM REPA R1 Z PRO ORAZ R1 Z AM na tą chwilę incydenty zgłaszamy tylko z pozostałych wyścigów. Jak tylko brakujące replaye się pojawią to od razu damy znać.

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague
Pobierz ACLeague - Tutaj zgłaszamy incydenty z pierwszego wyścigu sezonu F4 @ Nurburgring Spr...
źródło: comment_ZbkA3AWcia9wYGPiYJjzrc2NSBPTv4ie.jpg
  • 25
@ACLeague:
PRO; R1; Piast; 1:55; kierowca Piast nie zauważa, że jadę koło niego po wewnętrznej i ładuje mi bombę w bok przez co tracę sporo pozycji + uszkodzenia aero

PRO; R1; Hitmanson; 2:10; Kierowca Hitmanson schodzi do apeksu jakby mnie tam nie było przez co zaliczam spina, dostaję strzały od każdego mijającego mnie kierowcy i w tym momencie konczy się dla mnie wyscig (totalnie rozwalony wóz i odległa pozycja)

PRO; R2;
@fwing: z góry przepraszam. Nie mam jak ściągnąć replaya z R1 (bo na dysku replay który jest podpisany jako niby "R1" jest z R2) ale z tego co pamiętam,to wróciłem do pitu w taki sposób bo ktoś uderzył w mój bolid podczas zjazdu do boksu a był to chiken.