Wpis z mikrobloga

#rtv #tv #telewizory serio brak juz telewizorow FHD z matryca 100 HZ? (zreszta powyzej 60 cali to juz kompletnie brak FHD). Szukam czegos ciekawego FHD - przy 4k - jakos upscaling jeszcze kuleje (plus matryce to max 60 hz z tego co widzialem). Analizujac materialy, ktore ogladam - to glownie 1080p... i to mnie skłania to FHD. Porady? (ps- na smar tv mi nie zalezy - mam atv4 i mi boxa)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koloalu: i BTW - troche sie nie zgadzam z "z androidem zrobisz wszystko" - przy android tv nie odpalisz wszystkich aplikacji - jesli nie sa one "zatwierdzone" dla danego odtwarzacza (pamietam zabawe z HBO Go na W905A). Chyba, ze cos sie zmienilo przez ostatnie 2 lata (plus czekanie na aktualizacje itp).
  • Odpowiedz
Do tego system do kturych ubogo z aplikacjami. Z androidem zrobisz wszytko...


Wciąż czekam na HBO Go na Androidach, ale to chyba jedyny detal, gdzie Android przegrywa z Tizenem.
  • Odpowiedz
Podpinam się bo jest tutaj dużo komentarzy. Powiedzcie mirasy, znawcy telewizorów, manta to dobry producent? Potrzebuję tv do 1000zl 32-40" tylko i wyłącznie do podłączenia ps4. Nie zależy mi na smartach czy dodatkach. Ostatnich kilka lat jechałem na Samsung UE32H5000. Potrzebuję coś podobnego.
  • Odpowiedz