Wpis z mikrobloga

Wołam @kurzi5 @dziecielinapala @kibiklops @Solitary_Man @OldNoob @Silikon i @Serv_HVAC odnośnie wpisu o buforze ciepła. Jak do tej pory koszty wyniosły 3700 PLN za bufor, tak drogi ze względu na to, że prostopadłościenny sprowadzony z Litwy. Waży 200 kg, nie pytajcie jak go tam wtargałem, sąsiad pomógł. Ocieplenie to ok 700 PLN, też drogo ze względu na to, że nie mam dużo miejsca, więc poszły płyty poliuretanowe o współczynniku lambda 0,022. Będę wołał plusujących po montażu, jestem ciekaw ile wezmą, 1000 a może 1500?
#zima #ogrzewanie #smog
goothic - Wołam @kurzi5 @dziecielinapala @kibiklops @SolitaryMan @OldNoob @Silikon i ...

źródło: comment_UkqrD0WRPSe7KwQ3iVKC3nxLEvwl27cl.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbanowanyzapaste: Po jednym sezonie stwierdzam, że palenie w zasypowym kotle to lipa. Jak już ogarniesz palenie to schodzisz 2 razy na dzień, da się przeżyć, ale idąc dalej, żeby wygodnie wyjąć popiół piec musi być wygaszony ze 2 godziny, bo wyjmując wszystko idzie w górę, wiecznie brudno w kotłowni i w nosie czarno, poza tym mieszkam na zachodzie Polski i dni w sezonie grzewczym z temp. poniżej zera było może
  • Odpowiedz