Wpis z mikrobloga

Mam jedno bardzo ciekawe Pytanie odnośnie "Dremelków":
Czy opłaca się kupować Taki Dremel za 54PLN na BangGood'zie (HILDA)
Z resztą o ile mogę zrozumieć że "WEP"'y są lepsze od "Yihua" - pod względem stabilnośći Konstrukcji w przypadku Hot Airów.
To o ile z tymi Narzędziami raczej są tylko ze Silniczkami coś wspólnego... A nie chcę wywalać "Trzech stów" skoro jest to samo przy DIY...
Ps. "Zasilacza USB" nie potrzebuję bo kupiłem GBTigera z GearBest'u (Równie dobre co BlitzWolf'y a to Potwierdza w przekonaniu że 3A przy 5V jest z Pewnośćią prawdziwe przeglądając dane Recenzje a Szumy są o wiele niższe niż przy Samsung'owej ładowarce {5V 2A} - BTW: Do Pegazusów też bez problemu się nadadzą bo wystarczy odwrócić polaryzację przy Kablu USB,Dodatkową zaletą jest to że Wcale się nie grzeją i są ogólnodostępne w przeciwieństwie do zamieników ze Transformator'ami)
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #banggood #dremel #hilda #miniszlifierka #multiszlifierka #szlifierka #narzedzia #elektronarzedzia #majsterkowanie #wish (Bo też czasem mają Fajne ceny) #elektronika #diy #zrobtosam #chinskiecuda #pierwotnechinole #lutowanie #cebuladeals #gearbest (Także nie wykluczam) {Ale z pewnośćią nie #alledrogo - Bo omijam to ze szerokim łukiem}
  • 9
  • Odpowiedz
Czy opłaca się kupować Taki Dremel za 54PLN na BangGood'zie (HILDA)


@IllutoriumPL: Trudno powiedzieć ile płacisz za "markę" a ile za "jakość". Jeżeli "Taki Dremel za 54 PLN" będzie kiepsko zrobiony i zaraz złapie bicie na łożysku to go wyrzucisz bo nie będzie się nadawał do użycia ani nie kupisz części zamiennych :-/

Może być też tak, że to te same podzespoły ale wysoka cena Dremela to tylko kwestia "naklejki".

Ja
  • Odpowiedz
@kwanty:

"Jeżeli "Taki Dremel za 54 PLN" będzie kiepsko zrobiony i zaraz złapie bicie na łożysku to go wyrzucisz bo nie będzie się nadawał do użycia ani nie kupisz części zamiennych :-/"


Mam stację Lutowniczą (ZD916) więc nie ma z tym Problemu żebym wymienił Silniczek lub Baterię... Bo Bateria taka sama (16340) -> "youtu.be/nHzLcyxfEk4" a nie wiele bym przepłacił... Bo kupuje tylko Obudowę prawidłowo ustabilizowaną.
-----

Może być też tak, że
  • Odpowiedz
@IllutoriumPL ja mam proxxona, który jakościowo miał być lepszy od Dremela, a mi padł po paru miesiącach. Na gwarancję mi nie przyjęli, bo stwierdzili, że "zbyt zużyty"... Do dzisiaj żałuję, że się nie kłóciłem. Padły najprawdopodobniej diody prostownicze, zrobiły zwarcie, a przez to poszedł triak do regulacji obrotów. Przynajmniej tak mi to wyglądało. Za to zagadką jest, dlaczego poszły diody. Jak to otworzyłem, to przy silniku pełno było opiłków zebranych (przez magnesy
  • Odpowiedz