Wpis z mikrobloga

@Ciastek993: Cóż jeżeli ma się normalną ogarniętą rodzine to są zupełnie normalne rzeczy. Modne ciuchy, auto na 18tke czy zagraniczne wakacje to żadne mecyje no chyba że pochodzisz z jakiejś postkomunistycznej patologii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rrdzony: Do polskiej młodzieży, licealistów, studentów, już pracujących

Fajnie wam się żyje w tym kraju? Nieźle, co? Skromna „kolarzówka”, „klamoty” z bazarku, nierzadko własny „pokój u rodziców”, a w nim sprzęt audio-wizualny na raty, zimą tyra w korpie, latem tyra w korpie. To się nie wzięło znikąd. Komuś to zawdzięczacie. Swoim rodzicom bądź innym współrodakom w ich wieku.

Dlatego #!$%@?ć walczyć o sądy teraz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rrdzony: pewnie tak. Jestem z biednych okolic, znam wielu ludzi z wwa. Niektórzy nie mogą uwierzyć, jak się im opowiada jak ludzie potrafią żyć w innych rejonach Polski. Nie mówię ogółem, mówię co ja widziałem w "swoich stronach".
Znam kobietę która nie ma bieżącej wody w domu. Myje się w misce, wodę ma ze studni a grzeje ja na piecu kaflowym. To jest życie.

  • Odpowiedz
@rrdzony: to jest #!$%@? takie smutne, z jednej strony socjalistyczny PiS szukający sposobu jak tu zarżnąć każdego kto się ośmiela pracować i nie żyć na garnuszku państwa, a z drugiej strony kompletnie oderwanych od rzeczywistości ludzi (o ile to nie fejk, ale po nich akurat się tego spodziewam) gdzie aż na usta się ciśnie coś o kaście jako powodu ich totalnego niezrozumienia rzeczywistości i z zerownym oparciem w niej.

A
  • Odpowiedz