Wpis z mikrobloga

Jestem niesamowicie rozczarowany występem Polski na mundialu ale z jakiego powodu to miał być żart? Nie wolno tej trójce pojechać na wakacje bo jeden z nich jest w jakichś 6/7% odpowiedzialny za klęskę na mundialu? Hajto już nie gra długo, Peszko pojechał no Nawałka go wziął ale od początku nie mógł nic dać tej kadrze więc go akurat nie ma sensu winić że zawiódł xd, jedynie Grosik coś tam próbował pograć ale
@orlando74 ziom, tez jestem zawiedziony postawa repry. Pomysl, zarabiaja hajs, jada za swoje ,#!$%@? Cie to interesuje. Tak naprawde Grosik tylko z nich gral na mundialu, ktory nie zawiodl az tak bardzo, jak inni. Peszko pojechal bo pojechal, a Hajto byly pilkarz. Uzyj mozgu
@cross7676: Dlatego w tym #!$%@?łku nic się nie zmieni jak sportowcy mają przyzwolenie od społeczeństwa na chlanie bo mają "wakacje". Dlatego tak #!$%@? wygląda ekstraklasa. Co mnie #!$%@? to interesuje? Jak alkusy chwalą się czymś takim na swoich mediach społecznościowych a po godzinach reprezentują mój kraj to chyba mam prawo skomentować to? Jakby dobrze grali to i pewnie nikt by się nie #!$%@?ł, nawet herę mogą dla mnie walić w takiej
@cross7676: No Peszko już nie jeden raz latał po klubach w trakcie PP i nie wypijał wtedy winka do kolacji XD Więc, coś mi się nie chce wierzyć, że w takim składzie gdzie Hajto też lubi sobie dziabnąć i Grosik, który miał z tym ogromny problem nie polecą grubo.
@orlando74 ja sobie zdaje ze oni baluja ostro koks , dziwki i wòda. Nie rozumiem twojego problemu, jakby chlali na zgrupowaniu przed meczem to sam bym sie oburzyl a tu ? Co mnie to interesuje