Wpis z mikrobloga

tak wiem, ludzie dzielą się na tych co robią backupy i na tych co będą je robić
ja częściowo należę do tych drugich( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz do sedna, jebnął mi wyświetlacz.... wróć, od początku, jebnął mi dotyk, zamówiłem ale gdy wymieniałem okazało się że wyświetlacz też jest jebnięty, po złożeniu do kupy wyświetlacz jest biały i żadnej reakcji, w sumie #!$%@? bo telefon wart może 200zł tylko chodzi mi o google authenticator, teraz nie mogę odczytać kodów nawet po to by wyłączyć dwuetapową weryfikację, backupów brak jestem w dupie, nie mam dostępu do miliona dogecoinów, na bitbuy dwa razy wysyłałem prośbę i zero odzewu u innych podobnie.

Pytanie brzmi:
Da się jakoś zaemulować telefon na laptopie przez kabel USB albo coś podobnego? Skopiować jakiś plik gdzie zaszyte są dostępy z GA? (w sumie to bez wyświetlacza nie wiem czy mnie wpuści do pamięci. Czy muszę kupić drugi wyświetlacz?

#android #naprawiajzwykopem #telefony #serwisgsm i trochę #kryptowaluty może ktoś przerabiał temat
Pobierz 4.....B - tak wiem, ludzie dzielą się na tych co robią backupy i na tych co będą je r...
źródło: comment_r7DtUOOjTUerckIMAYNzaDrKziz0hqka.jpg
  • 25
chodzi mi o google authenticator, teraz nie mogę odczytać kodów nawet po to by wyłączyć dwuetapową weryfikację


@41B937B: Przecież możesz wybrać w jaki sposób zrobisz weryfikację... Poza authenticatorem może przyjść na SMS i chyba na maila, nie pamiętam.
@41B937B: xD Tak, oczywiście. Z Androidem od 10 lat, dev, #!$%@? na punkcie security, nie ogarniam Authenticatora.

Do czego się logujesz, że potrzebujesz kodów z G Authenticatora? Może od tego powinniśmy zacząć.