Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wracając z roboty znowu mogłem sobie pomalować auto za darmo, powinienem wyrobić instynkt hamowania klaksonem. Reszta filmików była na karcie to też wrzucam.
Xiaomi YI DVR coś gubi ostrość mocniej niż ostatnio,co prawda mam pełno odprysków na szybie. Chyba czas zamówić coś z Chin, poza tym bateria padła i w zimie dopiero po 5 min jazdy odpala( trzymana cały czas w aucie)
#polskiedrogi #wideorejestrator
Wykop_Ekspert - Dzisiaj wracając z roboty znowu mogłem sobie pomalować auto za darmo,...
  • 7
@Wykop_Ekspert jak piszesz o zasadach to chociaż je przeczytaj, bo masz tam jasno napisane, że ciąży na tobie obowiązek unikania zagrożeń. Tacy jak ty, dla których udowodnienie komuś zaniechania to abstrakcja, bardzo szybko zostają sprowadzeni na ziemię przy pierwszym kontakcie z sądem. Biegły wystawi opinię i będziesz miał udowodnioną swoją celowość.
@marek-krakow każdy ma inny refleks, wystarczy pokazać ze jest sie ciamajdą, do tego dodać kiepskie samopoczucie i niskie umiejetności jazdy, już widzę jak sąd bedzie szukać precedensu zamiast przywalić karę dla kogoś kto łamie przepisy drogowe
@Wykop_Ekspert: no sąd miałby łatwo. Widać, że #!$%@? za szybko, więc łatwo by ci było dowalić karę (np. w 1:35 dojeżdżasz do 40 a ewidentnie tyle nie jeździsz).

do tego dodać kiepskie samopoczucie

@Wykop_Ekspert: powodzenia. Prędzej ci zabiorą prawko za takie tłumaczenie. Jak się kiepsko czujesz, to nie możesz jeździć.
Ogólnie to większość tych sytuacji nie jest warta wrzucania gdziekolwiek.