Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 lata temu aplikowałem wszędzie gdzie mogłem w branży it.
Nie chcieli mnie - no trudno XD do pewnego korpo.
Teraz pracuje ponad rok w swoim zawodzie, dzwoni babsztyl z hr z firmy w której kiedyś aplikowałem w skrócie :

oglądąłem mecz babsztyl zawraca głowę, mówi do mnie teraz jest pan idealnym kandydatem XDD miałem powiedzieć teraz to #!$%@? XDD
Słyszała że oglądam mecz i mocno #!$%@?, mówi co skłoni mnie do podjęcia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, no to ja się pytam prosze o szczegóły w szczególności widełki w tej waszej zajebistej korpo firmie, ona mówi że na tym etapie nie udzielają takiej informacji, no to drązy dalej, kiedy może się skontaktować w celu rozmowy rekrutacyjnej. Ja mówię, że dobrze mi się pracuje teraz i no nie wiem czy zamierzam zmieniać firmy w przeciągu roku czy dwóch.
Ona już zniechęcona, że może umówimy się na spotkanie, ja mówię, że narazie nie ma potrzeby i jak będę chciał zmieniać pracę to mam w czym przebierać i tak dla smiechu powiedziałem nazwę firmy, która jest taką bezpośrednią konkurencją dla niech.
#!$%@? raczej zakończyła rozmowę, życzyłem jej miłego dnia ale chyba #!$%@? XD
Na linkedin ją wystalkowałem i kolorowych instgramie typowa atencyjna HRka ze słodkimi zdjęciami i #!$%@? wpisami na Linkedinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie jest jak ktoś ma na ciebie #!$%@? mimo że masz po studiach spoko umiejętności itp. a teraz jak już pracujesz i masz certyfikaty to dopiero się interesują.
#pracbaza #truestory #korposwiat
  • 2