Wpis z mikrobloga

@zavisha: Ja kupiłem za 120 zł jakieś tanie gówno z Croppa i po 3 i pół miesiąca dalej dają radę, ale sznurówki się jakoś dziwnie błyskawicznie brudzą... Tylko że w lecie rzadko chodzę w dżinsach, bo są zwyczajnie za grube.
@Tukan_Marcin: No, ale jak z przodu nie ma luzu to chyba coś nie halo. Były buty, które były mi za wąskie w palcach, te są za szerokie w pięcie. Bywa. Przymierzę jeszcze jakieś inne stan smith przy okazji.
@dondon: no nie ma być luzu, mają być mocno dopasowane, to są skórzane buty które się rozbijają o X milimetrów, miałeś za duże i tyle, jakby były dobrze dobrane to nic nie lata, miałem kilka par stanów.
@Tukan_Marcin: primeknit to nie skóra, ale ja nie o tym. Zmierzam do tego, że nie każdy krój butów będzie Ci dobry. Miałem już takie, które były mi dobre na długość, ale były za wąskie w palach, a te były za szerokie w stopie. Mam dosyć wąską stopę, i szerokie paluchy, taka płetwa ;) Już nie jedne buty przez to odesłałem. Sprawdzę jeszcze stan smithy, może tylko ten model taki mi nie