Wpis z mikrobloga

zostawiłem rano #alfaromeo 147 ze zwykłym twinsmarkiem 1.6 w jednym z większych gdańskich warsztatów na wymianę rozrządu ale teraz dzwonią, że nie są w stanie tego zrobić bo nie mają odpowiednich narzędzi do tego typu silnika itp...wtf?! serio to jakiś problem jest? naprawiali mi już parę rzeczy kiedyś..teraz ten rozrząd chciałem, może to jakaś czarna magia faktycznie..a może nie mam 1.6 tylko 3.2busso i nawet o tym nie wiem.. #samochody #mechanikasamochodowa #alfaholicy
  • 8
@agablazej: Większe warsztaty nie oznaczają, że są lepsze. Jak chcesz serwisować Alfy w Gdańsku to polecam Michała z MMService, do tej pory na Słowackiego, ale teraz się przenosi na Przemian w miejsce Tune-Up. Z innych polecanych, niekoniecznie zajmujących się typowo Alfami, to Speed Auto Service w Rumii.
zostawiłem rano #alfaromeo


@agablazej: Słowo klucz. Mam 166 i miałem do wymiany przewody wspomagania (uprzedzając pytania - sam je #!$%@?łem o krawężnik przy cofaniu właściwie z niego spadając, źle wymierzyłem przy wyjeździe), generalnie niezbyt skomplikowana robota. Ale dwa warsztaty w okolicy przez telefon ciężko oburzone po pytaniu o jakie auto mi chodzi "PANIE, ALFY TO MY NIE ROBIO" xD