Wpis z mikrobloga

Hej, poznańskie Mireczki. Szukam nowego mieszkania dla siebie, no i nie mogę znaleźć idealnego. Aktualnie oceniam deweloperów pod kątem jakości ich strony internetowej, ale to chyba kiepskie kryterium xD
Znacie jakieś fajne nowe bloki, albo przechodziliście ostatnio koło jakiejś budowy i powiedzieliście sobie, że tu byście chcieli mieszkać? Których deweloperów możecie polecić?
#poznan #nieruchomosci #nowemieszkanie #budownictwo
  • 16
@binerek: ja tak miałem z Echo i jaśminowym, pojechałem - zobaczyłem, kupiłem. Oddają właśnie 3 etap i budują 4. Komunikacyjnie kicha na tą chwilę, ale cisza, spokój i nadwarciańskie łąki do spacerów z kundlem.
@binerek: a, nie zeby deweloper był dobry xD obsługę mają kiepską, standard wykończenia też wiele do życzenia pozostawiał, za to rozkład mieszkań super. No i cena. W moim wypadku jeszcze wchodził w grę Ataner na marcelinie, Marcelinlove, ale ciemne, małe dwupokojowe mieszkania i ciasnota osiedli spowodowała że odpadły te pomysły. To samo na jasnej roli - w dwu pokojowym mieszkaniu były raptem dwa okna, a mieszkania miały kształt wagonu kolejowego.
@bajceps: @kuraku: @Tortilla_Orzeszkowa: @daro2822:@hadrian3: @tarator: Dziękuję :)
@venomik: Szkoda, fajne miejsce :<
@MaciejPN: Naramowice odrzuciłem od razu przez korki.
@Dankan90: Te tańsze już tam sprzedane, a droższe przekraczają mój budżet. Gdzieś obok jeszcze apartamenty budują, ale 9k zł za metr xD
@alter-nighter: @poczekaj: Chyba wolę nowe mieszkanie. Możesz poprzebierać w ofertach, widzisz jak się buduje, nie ma problemu z poprawkami i raczej
@binerek: Ja tam nie chcę nikogo przekonywać do swoich racji.

Za używanym (nowe budownictwo) jak dla mnie:
- większa szansa trafienia okazji (np. w przypadku rozwodników), możliwość większej negocjacji ceny
- już wykończone (dla jednych plus dla innych minus)
- lepsze lokalizacje
- grubsze ściany
- kupujesz i się wprowadzasz od razu, a nie za 2 lata (przy nowych ludzie zapominają doliczyć do kosztu zakupu koszt wynajmu obecnego przez te 2