Wpis z mikrobloga

Kiedy w końcu ludzie pojmą że ilość ludzi pobierających za darmo płatne rzeczy NIE JEST RÓWNE potencjalnemu klientowi...

Przecież Ci ludzie zaryzykowali że mogą nie obejrzeć tej gali. I jestem pewien że jeśli już to bardzo mały odsetek z nich by kupił tą ich licencje i nie byłoby to nawet 10% z nich.

Ale prawdą jest że jeśli konsekwentnie ograniczyłoby się możliwość restreamu, to ludzie po pierwszej nieobejrzanej gali byliby bardziej skłonni wydać pieniądze na drugą galę pod wpływem 'ludzi ze swojego środowiska' (ludzie by o tym gadali i zainteresowanie by wzrosło).

Co do walki z restreamami mam zajebisty pomysł który by każdego restreama wyjaśniłby w parę sekund i nie trzeba byłoby się bawić ze zgłaszaniem ich na różnorakich stronach. Ale wystarczy tylko trochę dobrze pomyśleć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#patostreamy #danielmagical #rafonix #boxdel #stream #youtube #dlive #piractwo #torrent #famemma #famemmastream
N.....x - Kiedy w końcu ludzie pojmą że ilość ludzi pobierających za darmo płatne rze...
  • 8
  • Odpowiedz
@Nizax: dokładnie xddd oni liczą że jak restream oglądało 1000 osób to kara będzie 15000 bo koszt PPV wynosił 15 Zeta

Ale co się dziwić jak wykopki spod tego tagu w dużej mierze to krawężniki umysłowe
  • Odpowiedz
@przemaszielony: Pedofil z parsęcka xD
Co do restreamów fakemma to nie mam nawet zamiaru przeciw nim działać charytatywnie albo za jakąś głupią 'bluzeczkę z czaszkom' xD

@pjoooter w większości to są trolle i gimbusy które powielają to co trolle piszą :P
  • Odpowiedz

kurcze jak widać nie tylko ja na ten pomysł wpadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

zajebisty pomysł który by każdego restreama wyjaśniłby w parę sekund i nie trzeba byłoby się bawić ze zgłaszaniem ich na różnorakich stronach
N.....x - ! @przemaszielony: @pjoooter: @kolonko: @Wanzey: @BezimiennyTyp: @r3k1nos: ...
  • Odpowiedz