Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#zwiazki

Różowe paski. Jaki jest wasz stosunek do ślubu.

Mój różowy stanowczo twierdzi że ona nie będzie się bawić w małżeństwo na próbę i mieszkanie razem przed ślubem nie wchodzi w grę.

Ja mam całkowicie odmienne zdanie.
Uważam że trzeba trochę pomieszkać ze sobą celem ewaluacji aby zobaczyć jak się nam razem żyje.
  • 12
@psikpsik: I Twoje podejście mi się podoba.
Ślub to jest ważna decyzja.
i bierze się go z osobą przy której jest się pewnym, że chce się z tą osobą spędzić resztę życia. Ja nie będę pewny dopóki nie zamieszkamy razem i nie zobaczymy jak nam się żyje. Tutaj ustępstw nie uznaje, dlatego, że zamieszkanie razem niczego jej nie kosztuje, a tylko może zyskać. Więc jeżeli by jej zależało to spokojnie powinna
@r5678 Takie samo zawiedzenie można poznać jesli czeka się z seksem do ślubu. W każdej kwestii pięknie/cudownie, nic tylko brać ślub. Po ślubie przychodzi do pierwszego razu i okazuje się, że już tak pięknie nie jest. Trzeba się poznać najlepiej jak się da, a tego bez mieszkania razem nie da się osiągnąć.
@psikpsik: przynajmniej w tej kwesti mój różowy jest spoko bo z seksem do ślubu nie trzeba było czekać, ale patrząc na jej podejście do pozostałych spraw to aż się dziwie. Nic to, będzie to jakiś argument przy ewentualnej dyskusji w przyszłości, bo wybiórcze trzymanie się jakiś zasad jest nie fajne.
@r5678 najlepiej dowiedzieć się jaka jest przyczyna takiego podejścia. Jezeli wynika to z obawy,ze bedzie to zabawa w dom to sprobuj przekonać różową, że to tylko kolejny etap w związku :) swoją drogą moim zdaniem bardzo ważny. Powodzenia!