Wpis z mikrobloga

Oglądam wystąpienie Korwina-Mikke sprzed 3 tygodni na mokotowie w Warszawie. Ba bierząco piszę polemikę.

kiedyś my kolonizowaliśmy teraz oni kolonizują nas

Kiedyś my mieczem a potem strzelbą ich PODBIJALIŚMY, a teraz oni przyjezdzają do nas za chlebem, bo podbić nas nie mają szans bo są zacofani technologicznie. Nikt nas nie kolonizuje, oni przyjeżdzają bo chcą żyć na naszym poziomie. Jak można porównywać wojne do przyjazdu za chlebem? Niepoważne.

klęska europy

Nie ma żadnej klęski, to gadanie jak o Polsce w ruinie przed wyborami. Wzrost gospodarczy jest, dobrobyt jeden z najwiekszych na świecie, bezpieczeństwo niewidzane od wieków.

zasady moralne dowolnego plemienia murzynów i arabów są wyższe niż uni Europejskiej

Te wspaniałe wartości np. świeżo co dosytały #!$%@? np od Francuzów. Jedyne co mogli to namówić patola jakiegoś na zamach w Europie.

Były warotści że morderca wisiał, ale to zniesiono w Europie więc nic dziwnego że mordercy się rozzuchwalają

Janusz, oczywiste jest to że manipulujesz licząc że wierzący w ciebie nie sprawdzi statystyk.
Powiedziałbym że średnio się rozzuchwalają [link] W europie jest mniej morderstw niż gdy panowałą kara śmierci.

jesteśmy niewolnikami, w monarchi było ok

W monarchii byłem podwładnym, czyli czymś w rodzaju niewolnika króla. Teraz jestem obywatelem.
Wtedy musiałem wpłącać królowi do jego prywatnego skarbca kasę bo groził #!$%@?, teraz wpłacam na wspólne cele tyle ile zarządziła wybrana przez ludzi władza. Delikatna myślę że to jest róznica.

Niewolnicy nie muszą myśleć o swojej przyszłości

Ubezpieczamy się od ryzyka, obowiązkowo to fakt, ale problem leży w tym, że to nie jest model oszczędzania jak korwin myli pojęcia tylko ubezpieczenia. Ubezpieczający wpłacają składki które są wypłacane tym któzy spełnili warunki ubezpieczenia. Zdrowi płacą na kaleki, a mieszkańcy domów ubezpieczają je płacąc skłądki które są wypłacane tym którym się chata spaliła. Nie zakażemy także ubezpieczeń. A gdy ubezpieczam mieszkanie to nagle nie ryzykuje na maksa bo ubezpieczone.

Dalej w sumie mi się nie chce, bo Janusz sobie wymyśla pod swoje poglądy, a że ruskie płacą żeby ludzie byli anty UE by polska zostałą sama i trafiła łątwo w objęcia Rosji to tak to wygląda. Jak widać ludzie się dają przekonać.

#korwin #polityka
  • 5
@MateriaBarionowa: Podbijaja Europe demograficznie. Porownaj liczbe pozaeuropejskiej ludnosci w 1960 roku do 2018r. Mamy kilkadziesiat milionow obcych rasowo/genetycznie kolonizatorow w ciagu 2 pokolen. Tendencja wzrostowa utrzymywana non-stop przy spakdu populacji etnicznych europejczykow .Czystka etniczna w bialych rekawiczkach, to czego nie mogli zdobyc bronia dostana od zwyrodnialcow globalistow i to demokratycznie.