Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki. Wiecie może ile kosztuje wyjazd do Holandii na około 2 miesiące? Nie mam tu na myśli wakacji tylko pracy. Jedzenie, picie itp. Mam odłożone 1000 zł. Jak myślicie starczy, czy robić w Polsce tydzień dłużej by nie głodować?
#pracbaza #praca #holandia
  • 8
@RomanBezKolan on pyta czy mu wystarczy a to zależy od wypłat czy będą tygodniowe czyli po 2 tygodniach już pierwsza wypłata czy miesięczne, czyli po jakiś 1,5 miesiącu...
no i od umowy czy np ma tam możliwość brania zaliczek itp

bo takie 200e to bardzo dużo jak masz się utrzymać 2 tygodnie ale na takie 1,5 miesiąca to by było już mało

no więc dlatego napisałem, że to zależy...

czytałem ze zrozumieniem
@V3ntu: Radzę uważać z Holandią. Byłem, myślałem, że to co w TV/ludzie mówią to po prostu ściema. Nie dość, że się zadłużyłem, by wrócić, to jeszcze #!$%@? mi rower (1.5k+). Ogółem raczej przygotuj się na patologię.
Tak żeby sprecyzować to mam kasę, żeby tam jakoś się utrzymać. W Polsce nakupić jedzenia ile się da by jak najbardziej oszczędzić. Opłacić przyjazd itp.
@V3ntu: ! > #!$%@?, o mały wlos, gdybym nie był własnym autem, to tez bym pewnie tak skończył. Chciałem sobie dorobić na wakacje, bom student, zaraz magister będzie. Wybrałem Holandię - czemu nie, zawsze coś nowego, nigdy nie byłem, więc zawsze jakieś nowe doświadczenia. Przeleciałem po agencjach i wybrałem taką, która wydawała się profesjonalna. Wydawała się to słowo klucz. Jechałem własnym autem (Polska B here), więc kupę kasy wydałem na transport,