Wpis z mikrobloga

@Witty: Nomachine NX ma interfejs www w wersji Enterprise, zaś jest protokołem bardzo wydajnym do tego celu i nie tylko (po mozolnym LTE na zadupiu mnie zadziwił).
Przeglądarki www na cardboard po prostu zawierają sporą część interfejsu użytkowika, dzięki czemu zyskuję pewną uniwersalność między róznymi platformami.
@Witty: Zaś jeżeli chodzi o obliczenia to po prostu głupie gimby będą mieć w tle odpaloną grę co zjada sporo czasu, więc będę posiadał sporo mocy obliczeniowej przez sieć, dzięki czemu sieci neuronowe będą szybko wykonywały operacje (nie będę musiał składać drogiego klastra, ani żadnego softu na nodach instalować).
@adireq: Czy to nie jest plan idealny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@majsterV2 pewnie w Twoich oczach to ten robot wymaga mocy obliczeniowej jak Falcon Heavy co najmniej, ale czy Ty to jakoś chociaż wstępnie analizowałeś? Przecież wykorzystanie sieci neuronowej nawet do analizy obrazu to nie są jakieś kosmiczne złożoności obliczeniowe żeby kilka komputerów w to angażować.
@Witty: To nie jest proste, chcę aby on analizował zjawiska podobnie jak ludzki mózg.
Tak czy siak nawet na 1080TI nie mam hajsu, zaś moc jednej Volty będzie w zapasie jeszcze.
To nie jest proste, chcę aby on analizował zjawiska podobnie jak ludzki mózg.


@majsterV2: brzmi jakbyś coś o sieciach neuronowych słyszał, ale właściwie nawet do końca nie doczytał xD