Wpis z mikrobloga

@dawid-osial : ja po przejściach z Samsungami wybrałem OnePlusa po raz kolejny.
Miałem OnePlus 1 przez 3 lata.
Potem Samsung Note 4 przez 2 lata
Teraz mam OnePlus 6 8/128 x2 bo różowemu też kupiłem.
OnePlus na pewno ma zalete że dostaje regularnie, szybko i długo update. Bateria wolniej degraduje, i telefon nie spowalnia jak samsungi. Ma super fajnego prawie czystego androida, dzięki czemu naprawdę płynnie śmiga.
No i to szybkie ładowanie
@Vaerlin : Jesteś pewny? Bo OP 8/128 można dostać za ~2350 ze strony oneplus.net
Zniżka studencka 5%, i revolutem jak zapłacisz to wychodzi 540Euro, do tego aktywuj dodatek honey i zwróci Ci nawet 5% w cashbacku, więc wyjdzie tyle taniej. Ale honey nie jestem pewny, bo ja się o tym dowiedziałem po fakcie.
@P-uchate-K: możliwe, nie sprawdzałem tego teraz, tak orientacyjnie powiedziałem. W każdym razie - chodzi o to, ze OP jest dużo tańszy od S9+ i jak ktoś sprzedaje S9+ w cenie OP, to jest on jakiś lewy
@dawid-osial: W plusie i t-mobile masz napisane wprost, ze telefon staje się własnością użytkownika dopiero po skończeniu okresu abonamentu i opłaceniu wszystkich należności. W Orange w razie niepłacenia przez jakiś czas i ignorowania upomnień, rozwiązują umowę i telefon staje się ich, czyli tez mogą se go zablokować. Te super okazje wyglądają tak super tylko na pierwszy rzut oka