Wpis z mikrobloga

@jaceks653 jak tam z się sprawuje exc 500? Możesz opisać co robiłeś od zakupu? Zadowolony jesteś? Głównie przeloty robisz czy też jakieś trudniejsze tereny :)?
@pil0t pytaj o co chcesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Motor kupiłem z uszkodzonym karterem ,czyli gruba sprawa . Za to oryginalny przebieg 140 godzin , cylinder po pomiarach ideał, tłok w granicy tolerancji. Zostawiłem wszystko bo nie wiedziałem czego się ewentualnie spodziewać. Odpalił od "kopa " ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak naprawdę zrobiłem od tego czasu 10 motogodzin, wymieniając w trakcie olej i
@pil0t ka wróciłem po dłuższej przerwie ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem wcześniej dwie husqvarny 250 w 2t i 250 4t ale to były pełne cross ten to enduro i to jest idealne . Fajnie wybiera bo jest miekszy, oddanie mocy jak dla mnie idealne 350 i tylko 43 KM . Ja nie jestem super raiderem ,lubię górki podjazdy i lekkie skoki i ten motor mi do tego wystarcza
@jaceks653 właśnie też rozgladalbym się za takim rozwiązaniem, można nim wiele ale rąk nie urywa :) zarejestrowany i dojeżdżasz do terenu czy wszystko daleko i wygodniej na przyczepę?
@jaceks653 niewiem, bo tylko jezdzilem chwile ale jeden ma pełen układ z powerbombem a drugi bez sam przelot tak jak Ty, to tyle co zrobilem kilka podjazdów i tak kolo komina po prostym to na pełnym układzie był w moim mniemaniu mocniejszy a przynajmniej od dołu bardziej ciągło. Obydwa 350 sxfy 2014. Ale tak jak mówię nieznam sie na 4t bo nim nie jeżdżę.

@Varien a ja czekam aż sie mój sprzeda