Wpis z mikrobloga

Na moje konto w #holandia wpływa ok. 1600 euro miesięcznie z tytułu pracy, mimo tego nie mogę dostać karty kredytowej w ING NL. Dziwna sprawa bo według ich strony, wystarczą dochody miesięcznie odpowiadające limitowi który chcę mieć na karcie. Formularz składam przez neta. Suma sumarum, nawet 500 euro nie mogę dostać. Wie ktoś o co chodzi?
PS. Konto mam od jakichś 3 miesięcy. #zagranico
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sherkhaan: jak @Maxterix chce mieć kartę, to musi rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jeszcze inna możliwość. Jeśli konto było założone przez agencję i podany został adres agencji, to konto może mieć "blokadę" na dodatkowe opcje typu właśnie karta kredytowa a agencja może mieć prawo do zamknięcia konta po dłuższym okresie nieaktywności. Kiedyś to była powszechna praktyka w przypadku braku zameldowania, agencja była gwarantem dla banku
Dziwne. Ja tam miałem konto 2 lata i wpłacałem tak sobie po troche € na szybkie zakupy, a jak chciałem kredytowa to powiedzieli ze musze mieć 3 miesiące stan konta powyżej minimum 500€
Przelałem tak 2000€ i po tygodniu dostałem odpowiedz ze mogę już mieć kredytowa
@Maxterix:
@PoProstuMichal @Maxterix Mi po roku stalych dochodow nie chcieli dac xD nawet kwartaallimiet na 500 nie dali xD Moj eks tez nie mogl dostac, majac dwa rachunki: prywatne i firmowe. W ABN dali w zasadzie od reki ( ͡º ͜ʖ͡º) @geuze ten bank ma chyba tylko dobra aplikacje, ale w sumie nie wiem jak wygladaja innych bankow. No i widokowki wysylaja czasami xD