Wpis z mikrobloga

WYKOPKI PROPONUJE DEAL
Wszystkie wykopki ktore twarda bronia swojej racji i wierza w wygrana Daniela w 100% po jego porazce usuna konta a wszyscy ktorzy sa za polakiem jezeli on przegra i tyle maly h----d a ile moze dobrego wniesc. Wtedy ani jedni ani drudzy nie beda musieli czytac tych tlumaczen w kwesti Magicala czy Polaka TO JAK KTO MA JAJA ??
#danielmagical #patostreamy #rafonix #mahonek #rafatus #boxdel #famemma
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roofi27: Ty naprawdę nie poważny jesteś ,i ty się uważasz za dorosłego człowieka piszą takie argumenty ?
Polak:
-Ćwiczy dobre kilka lat.
-Ma 10000 razy lepsza kondycje niż tucznik.
-Jest niski co czyni go szybszym od
  • Odpowiedz
@roofi27: I to jest twój problem,bo ty każdego uważasz za dzieciaka. Lud zagłosował i tym samym cię wyjaśnił ,że nie zawsze masz racje.

Jesteś taki dorosły to miej honor i usuń konto a nie próbujesz wszystkim wmawiać ,ze wielcy dorosły z ciebie bo to jest naprawdę żałosne.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Rowna walka nie ja to wiem ze polak wygra slepy idioto widac ze nie potrafisz czytac moich postow ze zrozumieniem caly czas Ci to proboje wbic do glowy i innym ktorzy slepo wierza ze wygra mi chodzi o to ze on sam sobie jest winien ze przegra bo wiedzial duzo wczesniej o gali niz polak amen
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Nie zwracam uwagi na to jak glosuja dzieci zrozum tutaj na tym tagu 80 % to nieletnie naplety wiec ich glos tyle mnie obchodzi co wypadajace zeby gihy
  • Odpowiedz
@roofi27: Ty jesteś idiotą próbując wszystkim narzucać swoje nic nie znaczące słowa. Jeżeli to takie oczywiste,to dlaczego się tak wysilasz ? chcesz inny pokazać na siłę coś co im zwisa i powiewa. Bardziej ludzi w-------z i to jest rzecz oczywista. Zrób śmiało ankietę i się sam przekonasz ,oczywiście zgonisz na wiek użytkowników co jest czymś śmiesznym jak na twój Wielce stary wiek .( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie zwracam uwagi na to jak glosuja dzieci zrozum tutaj na tym tagu 80 %


@roofi27: to niezłe masz zdanie "Panie dorosły" o osobach które nie znasz. równie dobrze możesz mieć 10 lat i ktoś pisze za ciebie .( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roofi27: Lubisz nas gnoić ? jak my mamy dobry ubaw czytając pierdoły które piszesz xD. I ty ciągle w kółko o słownictwie i o tym,jakimi dziećmi jesteśmy. Weź bo już szkoda słów na ciebie troglodyto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roofi27: pomyslmy kim moze manipulowac Magical tylko dziecmi badz doroslymi ktorzy sa polglowkami nikt inny go nie slucha i nie oglada bo uwazaja go za debila a tylko innym debila sie to podoba
  • Odpowiedz