Wpis z mikrobloga

Kurde, mirki, dlaczego mam kupić One Plus 6? Bo walczę wewnętrznie czy V30 czy OP6 i nie wiem. Już byłem zdecydowany na V30, ale słyszałem, że ekran po prostu klasycznie się wypala, np. jakbym miał nawigację odpaloną w długiej trasie. Obawiam się również, że LG znowu wypnie się z aktualizacjami. Mam #lgg4 i poznałem się na ich polityce.

Nie gram na telefonie, nie wgrywam żadnych launcherów, nie bawię się sytemem. Dla mnie telefon ma działać, mieć jacka do słuchawek, Spotify i dobry aparat. Dużo korzystam z aparatu w telefonie, żadnego innego w domu nie mam.

I takie pytanie. Czy ich sklep wystawi mi fakturę VAT czy nie ma opcji?

I czy ktoś z Was korzystał z tej zniżki StudentBeans?

#oneplus6 #oneplus #lgv30 #lg
  • 19
w OnePlus masz przez dwa lata pewność, że będą aktualizacje i wcale nie ma takiego złego aparatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale moze faktycznie w Twoim wypadku lepiej wziąć mi mix 2s
@XsomX: chyba wszystko opłacone :) przeciętny fon zwłaszcza aparat który jest troszke lepszy lub porównywalny z G4. O przednim aparacie nie napiszę nawet bo 5mpx w topowym smartfonie w 2018 roku to poprosu kpina. Jedynie na plus w tym fonie w porównaniu do G4 to użytkowanie na baterii bo starcza na dzień mocnego używania albo jakieś 48h. Nie wiem po ile teraz chodzą ale wydanie w styczniu 2500zl to był mega
@co_za_roznica: Zdecydowałem się jednak wstrzymać. Po przyjrzeniu się cenom i planom publikacji, to nie jest chyba najlepszy czas na kupowanie smartfonów. Postaram się wytrzymać z G4 jak najdłużej, najlepiej do black friday.