Wpis z mikrobloga

Wolę brzydotę, Jest bliżej krwiobiegu /.../ napisał Grochowiak w wierszu „Czyści”. To samo chyba można napisać o wszystkich którzy się zaciekawili moim wpisem o ratowaniu domku. https://www.wykop.pl/wpis/33195945/wiem-ze-nikt-nie-lubi-trailerow-wpisow-ale-autenty/ Brzydkich i obleśnych rzeczy w nim nie brakuje, a będzie jeszcze lepiej (albo gorzej).

Troszkę info. Domek jest w dobrej lokalizacji więc działka i generalnie jakieś zabudowania są sporo warte (na oko 400k). Całość leży około 30 km od Warszawy i jest do niej bardzo dobry dojazd (pociąg podmiejski - 20 minut do centrum). Obok domku jest budynek gospodarczy z łazienką, pralnią i kuchnią w lepszym stanie niż dom główny.

Generalnie przyczyną takiej wilgoci było nadmierne grzanie w domku. Lokatorzy chyba nie potrafili ustawić boilera na gaz i mieli po 30 stopni zawsze, przy czym nigdy nie otwierali okien ( _). W domu było bardzo dużo roślin (bardzooo, po 10 w pomieszczeniu) więc para i wilgoś osiadała na ścianach szczególnie w górnych rogach. Generalnie próbowałem to myć, ale sporo osób radzi zdzierać tynk, więc zacząłem to robić.

Poniżej troszkę zdjęć i szczegółów. Wołam wszystkich którzy plusowali poprzedni wpis za co bardzo przepraszam. Wszystko będę wrzucał na tag #gruparatowaniadomu więc można czarnolistować. Na tym tagu będę opisywać co mnie zadziwiło w domu, jak przebiegają pracę nad uzdatnianiem go do mieszkania i czasami pokręcimy bekę z patostremerów którzy tam wcześniej mieszkali.

#remontujzwykopem #remont #dom #originalcontent #jakisvlog i ktoś sugerował #gruparatowaniapoziomu
Pobierz voroshmitov - Wolę brzydotę, Jest bliżej krwiobiegu /.../ napisał Grochowiak w wiersz...
źródło: comment_fpjemDJtAu140Fh4pkDmEgpjs6AZmBaB.jpg
  • 44
@voroshmitov: Kaszlak pompa z piwnicy. Jest podłączona do szpilki która była postawiona na zasypanej studni która była w piwnicy (tak, studnia w piwnicy była). Kaszlak, bo przez suszę po włączeniu kaszle przez 10 minut zanim zaciągnie coś wody. Pompa wciska wodę w beczkę do 2 barów. Beczkę zaraz pokaże :)
Pobierz voroshmitov - @voroshmitov: Kaszlak pompa z piwnicy. Jest podłączona do szpilki która...
źródło: comment_6cM7dSPZT1VqQTMA6Bu3j2tV7IQX1GoG.jpg
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (493)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @FHA96 @Helsantonio_Montes @czeczen19 @nintendo89 @VonFryc1122 @smoczewski @CieplyDran @kwiateusz @reformator @daray89 @fiszifiszi @jestemtrolem @zjadlbym_kebaba @albanskiwirus @n0m3wthu @Rzyleta @Hamer69 @dzikognisty @Sledzik @milltown @wojtas1978 @c1n34 @Brother_dcp-j140w @skrytohash @marciniem @Nertina @lejen @Alakecz @madox @Leniek @dubik01 @BananowyChleb @