Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów. Dzisiaj w promocji odkurzacze od #ilife i #xiaomi, a także po raz kolejny Xiaomi #mi8 w znakomitej cenie. Zaczynamy od:

Banggood:
Plecak Xiaomi 10l w cenie 9,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Wiha - zestaw wkrętak aluminiowy z 25 bitami w cenie 15,99$ z kodem 830cf0 (bez refa)
Xiaomi Redmi 5A 2/16GB Global szary w cenie 84,54$ z kodem 66BGR5A (bez refa)
Letv Leeco Le 2 X526 3/32GB Snapdragon 652 w cenie 89,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Redmi S2 3/32GB Global w cenie 135,99$ z kodem 6BGS23232 (bez refa)
Ulefone X 4/64GB w cenie 149,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi8 6/64GB w cenie 478,49$ z kodem 6BGM8645 (bez refa)
Xiaomi Mi8 6/128GB w cenie 507,99$ z kodem 6BGM81285 (bez refa)

Sprzątanie z Gearbest
Odkurzacz bezprzewodowy Dibea C17 2-in-1 w cenie 89,99$ z kodem IT$APDBC17 (bez refa)
Odkurzacz bezprzewodowy Dibea D18 2-in-1 w cenie 99,99$ z kodem IT$APDBD18 (bez refa)
Odkurzacz ILIFE V7 w cenie 129,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz ILIFE V7S w cenie 149,99$ z kodem IT$APV7SPRO (bez refa)
Odkurzacz ILIFE A4S w cenie 159,99$ z kodem PRICETAG23 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot international w cenie 289,99$ kod nie jest potrzebny (Bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Mi Robot 2 w cenie 419,99 z kodem IT$APRBS (bez refa)

Nowe odkurzacze Xiaomi od Geekbuying:
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock Xiaowa E20 w cenie 399,99$ z kodem SUHNBEFW(bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock Xiaowa E35 z funkcją mopowania w cenie 429,99$ z kodem DJNZVWJV (bez refa)

i laptopy w promocji
od Lightinthebox:
Laptop Xiaomi Air 12 M3-7Y30 4/128GB srebrny w cenie 503,52$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
i jeszcze raz Gearbest:
Laptop Xiaomi Mi Notebook Pro 15,6" 8/256GB i5-8250U w cenie 799,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda #geekbuying #lightinthebox
Pobierz rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepó...
źródło: comment_ivbV89PlLkdDWV9yytCNsWQfv3VhhdbK.jpg
  • 12
@wk26t: Do części produktów jest możliwość wzięcia Tariff Insurance, ale czasami może kosztować dużo.
Można jeszcze wziąć jeszcze Priority Direct Mail, jako przesyłkę, wtedy jest mniejsza szansa na VAT, bo paczka najpierw jest wysyłana do Holandii, a stamtąd bez dodatkowych naklejek leci do Polski przez NL Post. Szanse mniejsze,ale można trafić