Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz
Czy ten komentarz sugeruje, że mam #!$%@??
Sądzisz, że wizyty na komisariacie i zgłaszanie niebezpiecznych zachowań kierowców to "#!$%@?"

Po prostu wiem, że czyjaś śmierć nic nie da!
Trzeba z tym walczyć ale nie ginąć!
A tu cytat:
""Świat będzie takim jakim będziemy go kreować i na jaki będziemy się zgadzać"

Czy ja w którymkolwiek momencie zgodziłem się z tym? Nie!
Są natomiast lepsze sposoby walki z kierowcami którzy się nie
@janekplaskacz
Następny mój komentarz:
"Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że ja apeluje do pieszych po to aby chronić ich przed kierowcami jak ten z filmu a nie przede mną?
Zwracam szczególną uwagę na przejścia dla pieszych.
Gdy ustępuje pieszemu obserwuje lusterka i patrzę czy inne auta się zatrzymują.
Jeśli nie to trąbie aby ostrzec pieszego.
Zrozum apel do pieszych nie jest z powodu obarczania ich wina a z troski o nich!"
@jarek159:

Są natomiast lepsze sposoby walki z kierowcami którzy się nie zatrzymują przed pasami niż zginąć pod kołami.


Wychodzi na to, że najlepszym jest apelowanie do pieszych i nieapelowanie do kierowców. Nie odnoszę się do tego, co robisz jako kierowca ale do tego, co robisz jako wykopowicz.
@marciner:

jaki ty gościu jesteś ułomny skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem xD potępiam takie zachowanie kierowców i sam na nich trabie jak nie puszczają pieszych, ale po co ja ci to mówię skoro i tak #!$%@? sobie jakąś wizję.


Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Chcesz dobrze, robisz coś co przynosi efekt przeciwny.
@janekplaskacz: Tylko zauważ, głąbie, że do kierowców apeluje się od zawsze i nic z tego nie robią, idioty nie zmienisz. Natomiast pieszy może zmienić swój los mając ograniczone zaufanie do takich idiotów na drogach. Po co ja ci to tłumaczę n-ty raz jak i tak nie zrozumiesz.
@janekplaskacz: to spróbuj zmienić człowieka bez wyobraźni, albo jakiegoś #!$%@?, naćpanego, który prowadzi auto. No próbuj zmienić, apeluj do usranej śmierci. Albo spróbuj namówić swoją babcię żeby rozglądała się na pasach, bo "babciu, tyle #!$%@? ludzi teraz jeździ po drogach, uważaj na siebie". Wybierz sobie sposób pomocy w tej sytuacji..
@janekplaskacz: BO DO IDIOTÓW NIE DOTRZESZ, ROZUMIESZ? Jak ktoś wsiada #!$%@? albo naćpany do auta, to po co ja mam coś tłumaczyć? Są setki przekazów w mediach żeby ludzie uważali w aucie, tysiące filmików żeby nie używali telefonów podczas jazdy i wszystko #!$%@?, więc po co mam się ja powtarzać na wykopie?
@marciner:

to spróbuj zmienić człowieka bez wyobraźni, albo jakiegoś #!$%@?, naćpanego, który prowadzi auto.

Sugerujesz, że ci tutaj to #!$%@? i naćpani jechali?

Powiedz, czemu w poprzednim znalezisku pojawiły się wasze komentarze na temat pieszego, a tu bez zawołania nic się nie pojawiło i nigdy nie pojawia się w podobnych sytuacjach? Jak apele to tylko do pieszych?
@janekplaskacz
Jeśli patrzeć realne zyski to tak!
Mimo winy w 100% kierowcy, pierwszeństwa pieszego to pieszy ostatecznie może albo zginąć albo zatrzymać się i żyć.
Zrozum k...a kierowcy grozi tylko 8 lat a pieszemu kara śmierci.
Kierowca ma w dupie nieznajomego pieszego( przynajmniej część co potwierdzają statystyki wypadków)
Powiedzmy, że masz dziecko które zaczęło samo chodzić do szkoły powiesz mu uważaj jak idziesz przez przejście czy napiszesz apel na wykopie do kierowców?
@marciner:

Znając wykop to ten gość pewnie widział prawo jazdy u mamy w portfelu.


Poczułeś się lepiej, bo udało ci się napisać oklepany tekst? Spójrz na mój profil i co wrzucałem do tej pory. Potem sam możesz wracać do mamy.