Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uciekajcie od osob, ktore mowia ze nie byly w zwiazku albo są same od kilku lat. Ja myslalem ze to nic nie zmienia i bardzo sie mylilem.
Poznalem dziewczyne, z ktora na pierwszej randce swietnie sie gadalo. Sama dawala jakies zaczepki, flirtowala. Kolejne randki tez bardzo spoko. Jak tylko zaproponowalem zostanie para to wszystko sie zepsuło. Dzien po tym juz myslalem o rozstaniu bo jak do mnie przyszla, przywitalismy sie to zamiast usiasc bardzo blisko to usiadla jakies 10 cm ode mnie. Z okazywania bliskosci to tylko chciala sie ciagle calowac. Powiedziala mi ze nie byla kilka lat z kims i jest to dla niej trudne ale postara sie. Rzeczywiscie, zaczela sama sie przytulac, trzymac mnie za reke. Czesto sama inicjowala jakies macanki ale juz jak pojechaliśmy na zakupy to wolala czekac przed przymierzalnia niz wejsc ze mna do srodka. Raz w tygodniu wychodze z kumplami to ona pisala tylko milej zabawy i tyle. Zadnych wiadomosci przez caly wieczor. Z zadna laska tak nie mialem. Myslalem ze jakos to przeczekam ale w koncu ją rzucilem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @mirabell3 jak dla mnie to po prostu mile ze wychodze gdzies a dziewczyna pisze ze teskni, chcialabym byc teraz ze mną. Moze zle opisalem to o co mi chodziło. Fajnie po prostu jak z kims jestes a ta osoba pisze kiedy cie nie widzi. Moje inne poprzednie dziewczyny czy obecna zawsze kiedy sie nie widzielismy to pisaly. Jak sie spotykam z kumplami to obecna tez zawsze pisze.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
MglistaKaczka: Op związek z tobą to więzienie, jesteś bluszczem i potrzebujesz bluszcza, oczekujesz całkowitego zatopienia się w twej nędznej osobie, jakbyś był jakimś bogiem, ego masz jak jakiś faraon:D
nie rozumiem po co pisac jak chłopak gdzis wyjdzie? jak oczekujesz że ktoś ma cały czas o tobie mysleć to po co w ogóle się z tymi kumplami spotykasz skoro na spotkaniu z nimi chcesz pisać słitanne smski?
jesteś wszystkim czego nie
  • Odpowiedz
a moj przegryw polega na czym? Na tym, ze nie trzymam sie na sile laski ktora mi nie odpowiada?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na niedojrzałości, piszesz o tym w stylu: "kupiłem nową grę i ciężko mi ją rozpakować więc chyba ją wyrzucę"... i jak przypuszczam nic do niej nie czujesz... Takie combo rozpieszczonego dzieciaka, który zawsze dostawał czego chciał z przegrywem. Kiedyś zrozumiesz może.
  • Odpowiedz
OP: @MyshaM na wykopie nadal myślenie, że jak jakaś jedna cie zechce to trzeba z nią siedzieć do końca życia i nie można jej rzucić. Nie pasowało mi, że nie umie okazywac bliskości to ją zostawiłem. Rozumiem, że wy wszyscy jestescie tacy szlachetni i czekalibyscie. szkoda tylko, że w co drugim poście jedyną poradą na wszystko jest: rzuć ją, rzuć jego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz