Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uciekajcie od osob, ktore mowia ze nie byly w zwiazku albo są same od kilku lat. Ja myslalem ze to nic nie zmienia i bardzo sie mylilem.
Poznalem dziewczyne, z ktora na pierwszej randce swietnie sie gadalo. Sama dawala jakies zaczepki, flirtowala. Kolejne randki tez bardzo spoko. Jak tylko zaproponowalem zostanie para to wszystko sie zepsuło. Dzien po tym juz myslalem o rozstaniu bo jak do mnie przyszla, przywitalismy sie to zamiast usiasc bardzo blisko to usiadla jakies 10 cm ode mnie. Z okazywania bliskosci to tylko chciala sie ciagle calowac. Powiedziala mi ze nie byla kilka lat z kims i jest to dla niej trudne ale postara sie. Rzeczywiscie, zaczela sama sie przytulac, trzymac mnie za reke. Czesto sama inicjowala jakies macanki ale juz jak pojechaliśmy na zakupy to wolala czekac przed przymierzalnia niz wejsc ze mna do srodka. Raz w tygodniu wychodze z kumplami to ona pisala tylko milej zabawy i tyle. Zadnych wiadomosci przez caly wieczor. Z zadna laska tak nie mialem. Myslalem ze jakos to przeczekam ale w koncu ją rzucilem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 60